Tłumaczenia
Sosnowiec

Jeżeli poszukujesz prawidłowych i wykonanych na czas tłumaczeń w Sosnowcu – zadzwoń do nas. Wszystkim Klientom gwarantujemy usługi na wysokim poziomie, wykonane zawsze na czas. Tłumaczenia stworzone przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z wielką dokładnością i gwarantują 100% zadowolenia.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sosnowcu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza atrakcyjną ceną zapewniamy także obszerny zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, przysięgłe i pisemne. Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego potrzebujesz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich dużym kompetencjom, możemy zagwarantować Klientom przekłady aż w pięćdziesięciu różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się złożonych wyzwań – wszystkie zlecenia są realizowane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wzorcowej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Sosnowcu pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak istotny jest profesjonalizm oraz umiejętność skutecznego odwzorowania sensu różnego typu tekstów, nasi tłumacze skupiają uwagę na każdym, nawet najmniejszym elemencie tłumaczonych dokumentów. Ta kwestia jest szczególnie istotna w przypadku tłumaczeń przysięgłych. W naszym biurze zyskują Państwo pewność, że każdy stworzony przekład charakteryzować się będzie dokładnością i znakomitą jakością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Sosnowcu – Ciebie także zachęcamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci szczegółową wycenę już w ciągu 15 minut otwarcia Twojej wiadomości mailowej wysłanej za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry proponujemy atrakcyjną dla klientów opcję rozliczenia na zasadzie liczby słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

By nasz zespół mógł przesłać Ci cenę, którą proponujemy za przygotowanie danego tłumaczenia, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli zamierzasz dostarczyć nam istotne adnotacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków prześlemy Ci maila z wyceną oraz czasem realizacji zlecenia. Jeśli zgodzisz się na naszą propozycję, rozpoczniemy proces realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, dysponujący odpowiednimi kompetencjami do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona tłumaczenie w ustalonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych zleceń tekstowych, przetłumaczony plik jest dostępny w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeśli użytkownik wymaga jeszcze większej dokładności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Idealnie przełożymy na język obcy każdy tekst, biorąc pod uwagę wszystkie szczegóły w tym jego ogólny charakter. Cechują nas niezwykle atrakcyjne ceny, połączone ze świetną jakością wykonywanych tłumaczeń. Atutem naszego biura jest również bezpłatna wycena zlecenia oraz ekspresowa realizacja usługi.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy perfekcyjne tłumaczenia dokumentacji sądowych, artykułów naukowych, świadectw, umów biznesowych oraz wszelkich innych dokumentów, które wymagają rzetelnego i fachowego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wszystkie maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w oczekiwania naszych klientów. To oczywiste, że nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły właściwie funkcjonować w internecie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W ofercie posiadamy także tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest wyjątkowo sprawny i korzystny cenowo. Wszystkie rozmowy można nagrać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z nami, masz możliwość zamówienia usług naszego profesjonalnego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewłaściwe odniesienie się do specyfiki danego kraju. Nasi native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to ilość naszych doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz pracownik posiada duże kompetencje, dzięki czemu oferujemy tłumaczenia wysokiej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak duża liczba pracy mówi o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasza firma wykonuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail