Tłumaczenia
Sopot

Dogadamycie świadczy wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Sopocie tłumaczenia różnego typu tekstów – także tych wymagających dużego profesjonalizmu i troski o każdy niuans. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe realizujemy w krótkim czasie, po niskiej cenie i z możliwością przygotowania ich w wielu różnych językach. Do każdego zlecenia przystępujemy z właściwą skrupulatnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sopocie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Konkurencyjne ceny, szybka realizacja oraz najwyższa jakość przekładów – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz przekazać nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Sopot to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Fachowo przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza bezbłędności, doskonałych umiejętności i wysokiego zaangażowania. Dlatego każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje dokładnie takie cechy.

Szczegółowa selekcja tłumaczy i wybór świetnego zespołu, umożliwia nam realizację wysokiej jakości przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Wykonywane przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród licznych klientów, którzy chętnie powracają do nas z kolejnymi zleceniami. Poza dużym zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się również bogatą ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Naszymi zaletami są wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Sopocie. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każdy tekst wycenimy dla Ciebie zupełnie za darmo i w ekspresowym tempie (zaledwie w 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonisz na wskazany numer. Jeżeli powierzysz nam tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę w oparciu o ilość słów znajdujących się w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli dokładnie i szybko wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą znajdującego się na tej witrynie formularza, w którym możesz także umieścić kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z nami wyślemy Ci zarówno cenę za realizację pełnego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Po akceptacji, niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia przydzielamy specjalistę, którego umiejętności sprawdzą się najlepiej podczas pracy z konkretnym tekstem. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi typami treści, dzięki czemu wciąż poszerzają własne umiejętności oraz gwarantują rzetelność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy zlecenie zostanie w całości wykonane, w określonym wcześniej terminie dostaniesz od nas gotowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, zostanie on umieszczony w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również listownie. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaproponujemy Ci pomoc naszego native speakera, który skoryguje dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst wycenimy za darmo, zaoferujemy korzystne warunki współpracy, wykonamy szybkie, a równocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni znaczących niuansów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego rodzaju zlecenia, także te wymagające specjalistycznego podejścia. Skrupulatnie zajmiemy się każdym artykułem naukowym, dokumentem sądowym lub świadectwem.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Proponujemy możliwość niezwłocznego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do godziny), w ten sposób możesz szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności konwersacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także różnego rodzaju strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na danym temacie i w wybranym terminie przyjedzie we wskazaną przez Ciebie lokalizację. Oferujemy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych unikalnych usług, która jest dostępna w ekspresowym czasie realizacji i konkurencyjnej cenie. Każda konwersacja może zostać nagrana i udostępniona w Panelu Użytkownika, dzięki czemu można wielokrotnie ją odsłuchać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie sprosta zleceniu, niedostatecznie uwzględniając kontekst czy szczegóły językowe znajdujące się w tekście, możemy zaoferować wsparcie profesjonalnego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty opracowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko określony język, ale również świetnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom najwyższy standard świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i doświadczonych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to liczba klientów, którzy skorzystali z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim bliskim.

25 000

liczba wykonanych zleceń pokazuje, jak ogromnym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam tłumaczenia tekstów.

70 000 000

czyli liczba słów, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail