Tłumaczenia
Solec Kujawski

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najwyższej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Solcu Kujawskim dostarczamy także dokładne i precyzyjne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Solcu Kujawskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient znajdzie opcję dostosowaną do swoich wymagań. Przygotowujemy m.in. doskonałe jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest nie tylko ekspresowa realizacja zleceń, ale również atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych tłumaczy – w tym te wymagające specjalistycznych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje również bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, w skład którego wchodzą wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, dlatego do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na danych tematach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Solec Kujawski to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek oferujemy bezpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o kosztach oraz terminie zrealizowania tłumaczenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz albo, jeżeli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas potrzebny na zrealizowanie przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również załączyć kilka uwag w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj pół godziny na wiadomość o wycenie, a także o terminie, w którym przekład zostanie zrealizowany. Jeżeli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy szybko zabiorą się do pracy nad tekstem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także opublikujemy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Z uwagi na współpracę z doświadczonymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, posiadamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie nieodpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi tłumacze poradzą sobie ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila dostaniesz już maksymalnie 60 minut po przesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, zarówno do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybrane miejsce, określ tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To bardzo szybka, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie perfekcyjnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na życzenie klienta, aby później mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod względem specyfiki konkretnego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który doskonale orientuje się w aspektach językowych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dopasować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – także jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba stale wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie wykonanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, idealnie przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail