Tłumaczenia
Sokołów Podlaski

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Dlatego też angażujemy do pracy wyłącznie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i ekspresowe dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Sokołowie Podlaskim jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sokołowie Podlaskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas stworzenia tłumaczenia, wysokie kompetencje tłumaczy oraz atrakcyjne oferty cenowe. Realizujemy bogaty zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam tłumaczenia są wykonywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim kontrahentom ekspresowe dostarczenie tekstów – zawsze w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro przygotowuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że stworzone przez nasze przedsiębiorstwo tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Sokołów Podlaski to miasto, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona zupełnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod widoczny numer telefonu, szybko otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Klasyczne tłumaczenia rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo korzystna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż 30 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym biurem, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim jesteśmy w stanie oddać wykonany przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w czasie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, a także w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są oddawane również w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdej translacji można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść pełniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro tłumaczeń to takie, które potrafi tworzyć przekłady w 100% spełniające oczekiwania klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także mieć na uwadze elementy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą precyzją i skupieniem na konkretnym zadaniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to maksymalnie godzinę, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze pojawią się w określonym przez Ciebie miejscu i terminie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, oddelegujemy osobę znającą się na określonej dziedzinie, która pomoże w lepszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o wysokim stopniu umiejętności lingwistycznych, ale także znające specyfikę konkretnego języka. Dlatego oferujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia otrzymywanie zleceń z różnych branż i tworzenie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że teraz jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tak wiele słów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i umożliwiać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail