Tłumaczenia
Sochaczew

Najwyższa jakość i szybkość wykonania – to elementy, które wyróżniają nas na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Sochaczewie. Nasze tłumaczenia przysięgłe tworzymy nie tylko szybko, ale również z absolutnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie oddadzą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym terminie, ale również na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sochaczewie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Paleta naszych usług to przede wszystkim wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz najróżniejsze przekłady pisemne. Nasze cechy to opłacalne warunki współpracy i niezwykle szybki termin realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z największych atutów Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo przygotowanych tłumaczeń, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, każdorazowo wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, przez co tworzymy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze w terminie.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego typu w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, dzięki czemu przyjmujemy też zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów potrzebują rozmaitych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń zawsze wybieramy osoby o najlepszych umiejętnościach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Sochaczew to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, z pewnością chciałbyś wiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – całkowicie bezpłatnie, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w 30 minut) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli zwyczajne, są przeważnie wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co uchodzi za bardzo intratne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Celem otrzymania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to zrobić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w rozmaitych formatach, a w specjalnym polu można załączyć dodatkowe informacje na temat zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i określamy, w jakim terminie będziemy w stanie zagwarantować Ci jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do charakteru zlecenia tłumacz niezwłocznie zacznie pracować nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowy przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, wszystkie teksty można poprawić. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u doświadczonego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale również za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie nieodpłatnie, gwarantując jednocześnie wyjątkowo dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład wyjątkowo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach i szczególnie szybkie zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także fachowym przekładem bardziej skomplikowanych tekstów. Nasi tłumacze podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych różnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je w maksymalnie godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli szukasz tłumacza znającego się na konkretnej dziedzinie, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa niezwykle szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli dany przekład nie trafił w kontekst lub grono odbiorców dla którego ma być przeznaczony, oferujemy także wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w konkretnym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z wymaganiami klientów. Wyróżnia ich profesjonalizm i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, dlatego odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do tworzonych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli liczba słów, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich przygotowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi translatorzy czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail