Tłumaczenia
Słupsk

Wszystkie przygotowywane przez nas przekłady to tłumaczenia wysokiej jakości, całkowicie wpisujące się w zakres tak ważnych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym błyskawiczną realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Słupsku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wiemy, jak znacząca jest terminowość oraz korzystna stawka za tłumaczenie. W związku z tym przygotowana przez nas oferta skierowana do mieszkających w Słupsku obejmuje pełen zakres usług. Jesteśmy biurem, które może zaoferować nie tylko klasyczne przekłady pisemne, ale także tłumaczenia przysięgłe i biznesowe. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Rzetelne biuro tłumaczeń oferujące usługi translatorskie musi cechować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszych szeregach pracują tłumacze o dużych umiejętnościach, posługujący się 50 językami. Opracowana przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno usatysfakcjonuje każdej osoby.

W wielu przypadkach dużą wagę odgrywa czas, dlatego realizowane przez nas tłumaczenia są wykonywane w ekspresowym tempie. Jesteśmy pewnym zespołem, który może podjąć się jakiegokolwiek zlecenia. Realizujemy nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe wymagające precyzji i dbałości o każdy szczegół. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet niezwykle wymagającego zadania. Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Słupsku – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie standardowe, oferujemy wszystkim klientom rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas tekście. Jest to bardzo korzystna i wiarygodna dla obydwu stron alternatywa. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Skontaktuj się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest również opcja dołączenia plików (w różnych formatach). Wyślij nam plik z treścią oraz ewentualnie dodaj adnotacje w specjalnym miejscu znajdującym się na formularzu. W ten sposób szybko oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Natychmiast wyślemy do Ciebie wiadomość, z której dowiesz się, jaki jest czas niezbędny do stworzenia przekładu. Poznasz również ostateczną cenę. Jeżeli zgodzisz się na warunki, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz wykona Twoje zlecenie na czas. Obiecujemy znakomitą jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony dokument otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą klasycznej poczty. Jeżeli zechcesz korekty tekstu, oferujemy usługi naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy błyskawicznie, ale też z dużą dokładnością. Oprócz tego gwarantujemy naszym zainteresowanym możliwość darmowej wyceny zleceń, doskonałą jakość przekładów oraz bardzo konkurencyjną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją przekładów o charakterze specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, czyli świadectw, artykułów naukowych, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego tego typu przekłady sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Ponadto, przetłumaczymy dowolną stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi doświadczeni specjaliści potrafią tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również korzystne cenowo i błyskawiczne w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe danego kraju, dlatego skutecznie odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby kompetentne i posiadająceponadprzeciętne zdolności językowe. Jest nas już 700, ponieważ chcemy gwarantować jak najszerszy zakres usług.

300

już tyle osób skorzystało z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często entuzjastycznie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

uzyskaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta wielka liczba to suma słów, które napisaliśmy dotychczas w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail