Tłumaczenia
Słubice

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Z tego powodu zatrudniamy jedynie specjalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% zadowolenia ze zrealizowanego zlecenia i szybkie dostarczenie przygotowanych tekstów. Dlatego w Słubicach jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Słubicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi mocnymi stronami są ekspresowy czas wykonania tłumaczenia, wysokie umiejętności tłumaczy oraz atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim kontrahentom ekspresowe dostarczenie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego lingwistycznego wyzwań. Obecnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad pięćdziesięciu językach. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że stworzone przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Słubice jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz widoczny na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych firm u nas jest ona całkowicie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy biorąc pod uwagę ilość słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest niezwykle atrakcyjna cenowo). Wszystkie zlecenia wycenimy w nie więcej niż 30 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki formularzowi na stronie możesz przesłać nam tekst, będący tematem zlecenia. Prześlij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać też kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby trafnie opisać Ci cały tryb pracy naszego translatora i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym przedsiębiorstwem, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w którym jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, przystąpimy do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) zrealizuje tłumaczenie w czasie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są dostarczane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można ponadto zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w cechy i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro translatorskie to takie, które potrafi tworzyć przekłady w 100% trafiające w potrzeby klienta. Powinno wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów oraz brać pod uwagę elementy charakterystyczne dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z najwyższą pieczołowitością i skupieniem na danym zadaniu. Z tego powodu bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili realizujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż sześćdziesiąt minut, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Ponadto, wybierzemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również w pełni płynne i zachęcające cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia konwersacji, możemy również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby istniała możliwość powrotu do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszej firmy to osoby nie tylko o zaawansowanym stopniu zdolności lingwistycznych, ale również mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego oferujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszej firmie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia podejmowanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści wysokiej jakości.

300

użytkowników – klienci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich potrzebujących najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze w ramach realizowania translacji pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail