Tłumaczenia
Sławno

Nasze przedsiębiorstwo składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Przygotowywane przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem, a także w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które możemy zaoferować klientom w w Sławnie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sławnie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i sprawnie wykonujemy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na tworzeniu świetnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy zrealizowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne tłumaczenia pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy powinien spodziewać się wykonanego tłumaczenia. Jeśli Sławno to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych translatorów jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym fundamentom, podejmujemy się rozmaitego typu zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Klienci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pośrednictwem formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku zwyczajnego przekładu, zawsze proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie ilości słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Czyli tekst, wymagający przekładu. Gdy otrzymamy tekst, będziemy mogli go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie przekładu konkretnego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli klient zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zlecenia tłumacz, zaczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako data oddania zamówienia, wysyłamy klientowi wykonany przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chce dostosować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić konkretne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane szybko i dokładnie, ale również w odniesieniu do różnych elementów lingwistycznych będących w danej kulturze, a także charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Doskonale przełożymy treści stron internetowych, jak również e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym kontrahentom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zapewnić im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym przekładem rozmowy telefonicznej, oferujemy także szansę nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji kontrahent miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice rozmaitych państw, dlatego idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i codziennie realizują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail