Tłumaczenia
Skoczów

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń. Naszym klientom przebywającym w Skoczowie dostarczamy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają ekspresowo i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Skoczowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Tworzymy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko niezwykle szybka finalizacja zleceń, ale także atrakcyjna cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące specjalistycznych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, można powiedzieć, ekspresową, formę realizowania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i branży, dlatego do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej orientujące się w danych tematach. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Skoczów to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o kosztach oraz czasie zrealizowania zlecenia dostaniesz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Gdy w grę wchodzi zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zasugerujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas potrzebny na wykonanie przekładu oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, będący tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, jak również wprowadzić kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na informację o wycenie, a także o czasie, w jakim przekład zostanie wykonany. Jeśli kwota i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi pracownicy niezwłocznie wezmą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do wykonania każdego zadania delegowana jest osoba, posiadająca największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również umieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia edycji native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zlecenia. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu rozmaitych językach, mamy bardzo bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, a także na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w przygotowywaniu perfekcyjnych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie godzinę po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Określ wybrane miejsce, określ temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, tania i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na prośbę klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w przeznaczonym do tego panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli korektę tłumaczeń pod kątem specyfiki danego kraju czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach językowych danej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych lingwistycznie tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba stale rośnie!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe granice.

70 000 000

tyle wyrazów przełożyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail