Tłumaczenia
Skawina

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż 50 różnych językach. Działamy również w Skawinie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Skawinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego typu. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną ekspresowo przetłumaczone przez naszych lingwistycznych fachowców. Ponadto, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest skrupulatnie badane przez nasz zespół, natomiast do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najdokładniej zna się na konkretnej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Skawina to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Zwykłe tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, jak również dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu zajmie nam zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej odzwierciedlają tematykę konkretnego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszystkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Wszystkie zamówienia mogą zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i skrupulatnym przekładem, który uwzględnia specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie przygotujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Wiemy, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie zwlekamy z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza posiadającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej rozmowy w obcym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i atrakcyjną ceną, dajemy także sposobność nagrania tejże konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Celem korekty jest głównie dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (np. w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o stworzenie jak najlepszej jakości przekładów.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy skorzystali z naszych usług (w wielu przypadkach niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail