Tłumaczenia
Siemiatycze

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości translacji. Naszym klientom przebywającym w Siemiatyczach oferujemy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia zrealizowane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Siemiatyczach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient wyszuka opcję dostosowaną do swoich potrzeb. Wykonujemy m.in. idealne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady szeroko związane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko bardzo szybka realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są bardzo wysokiej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także bardzo szybką, wręcz ekspresową, formę realizowania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami tłumaczy i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, mieści się w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń każdorazowo wybierane są osoby najlepiej znające się na wybranych kwestiach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie tożsama z charakterem i sensem oryginału. Domeną naszej firmy to głównie dokładne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Siemiatycze to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Zgłoś się do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować bezpłatną wycenę każdego zlecenia. Odezwij się do nas – do niczego Cię to nie zobowiązuje, zaś e-mail z wiadomością o kosztach oraz czasie zrealizowania zlecenia dostaniesz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli preferujesz rozmowę, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o zwyczajne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej oszacować czas niezbędny do wykonania przekładu oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, który jest przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz przesłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także załączyć kilka uwag w przeznaczonym na to miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Zaczekaj 30 minut na wiadomość o wycenie, a także o czasie, w jakim przekład może zostać wykonany. Jeśli kwota i termin będą Ci odpowiadały, nasi pracownicy natychmiastowo zabiorą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania wybierana jest osoba, która posiada największą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wyślemy je mailowo, jak również opublikujemy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zleceń. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po zupełnie darmowej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach cenowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz przekładu treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś bezzwłocznie przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, gdzie i kiedy potrzebujesz tłumacza – wyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, opisz temat spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, wyślemy tłumacza znającego się na danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To ekspresowa, niedroga i prosta forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą konwersację można również nagrać na prośbę klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku mamy na myśli edycję tekstów pod kątem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Realizuje ją nasz doświadczony native speaker, który doskonale orientuje się w aspektach językowych konkretnej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu kompetentnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z wykonanych przez nas przekładów. Ta liczba nieustannie wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli na ten moment nasi translatorzy, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail