Tłumaczenia
Siedlce

Wszelkie przygotowywane przez nas przekłady to tłumaczenia doskonałej jakości, doskonale wpisujące się w styl tak istotnych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym szybką realizację zamówień, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Siedlcach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak istotna jest realizacja zleceń w terminie oraz korzystna stawka za tłumaczenie. W związku z tym przygotowana przez nas oferta adresowana do osób mieszkających w Siedlcach uwzględnia znaczny zakres usług. Zajmujemy się przekładami tekstów pisemnych, biznesowych, przysięgłych oraz wielu innych. Chcesz poznać więcej szczegółów, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dobre biuro tłumaczeń oferujące usługi translatorskie musi cechować się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszym zespole pracują tłumacze o znakomitych kompetencjach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Nasza oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości na pewno zadowoli każdej osoby.

W wielu zleceniach ogromną wagę odgrywa termin realizacji, dlatego świadczone przez nas tłumaczenia są wykonywane w sposób niezwłoczny. Nasi specjaliści skrupulatnie realizują każde zlecenie, również tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe, w których tak istotna jest troska o każdy niuans i szczegół uwzględniony w tekście. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet niezwykle trudnego zadania. Jeśli szukasz profesjonalnego biura tłumaczeń w Siedlcach – napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeśli jest to tłumaczenie pisemne, proponujemy wszystkim zainteresowanym rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w wysłanym do nas tekście. To bardzo atrakcyjna i wiarygodna dla obu stron alternatywa. Chcesz dostać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Napisz do nas poprzez formularz znajdujący się na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W naszym formularzu jest dostępna opcja dołączenia plików (we wszystkich formatach). Wyślij nam plik z treścią oraz ewentualnie dodaj uwagi w specjalnym miejscu znajdującym się na formularzu. W ten sposób ekspresowo oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Jak najszybciej prześlemy do Ciebie wiadomość, z której dowiesz się, jaki jest czas potrzebny do wykonania przekładu. Poznasz również ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przejdziemy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz wykona Twoje zlecenie w ustalonym terminie. Gwarantujemy znakomitą jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak znaczący w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z końcową pracą otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą klasycznej poczty. Jeśli oczekujesz korekty tekstu, oferujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy w ekspresowym tempie, ale też z ogromną starannością. Oprócz tego gwarantujemy naszym klientom możliwość bezpłatnej wyceny zleceń, świetną jakość przekładów oraz bardzo atrakcyjną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją przekładów o charakterze specjalistycznym, wymagających branżowej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, czyli artykułów naukowych, świadectw, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Idziemy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili zrealizujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Przyjedziemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni pracownicy potrafią tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy także atrakcyjne cenowo i ekspresowe w realizacji tłumaczenia połączeń telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera, który znakomicie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego regionu, dlatego prawidłowo odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne umiejętności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać perfekcyjny poziom usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszych tłumaczeń. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z nami.

25 000

otrzymaliśmy już taką ilość zleceń na profesjonalne i wysokiej jakości tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma słów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail