Tłumaczenia
Sandomierz

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia przygotowujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Funkcjonujemy także w Sandomierzu!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Sandomierzu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną ekspresowo przełożone przez naszych językowych fachowców. Ponadto, wszystko to zapewniamy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to profesjonaliści – wszystkie zlecenia są dokładnie badane przez nasz zespół, zaś do wykonania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na konkretnej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom cechują się najwyższą jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Sandomierz to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie mają Państwo pewność, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu będzie trwało zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym czasie. Każdorazowo jest to osoba, której umiejętności najlepiej odzwierciedlają tematykę danego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym terminie przesyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go równocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Wszystkie zlecenia mogą zostać poddane dodatkowej edycji (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty, wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się wysoką jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie przygotujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu 60 minut! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest istotna, dlatego też nie zwlekamy z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy pomoc tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej rozmowy w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, dajemy również sposobność nagrania tejże konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Celem korekty jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej branży czy tematyki (na przykład w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w naszych przekładach. Ta potężna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail