Tłumaczenia
Rzeszów

Swoje usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dlatego tłumaczenia przysięgłe są realizowane w krótkim terminie i na dogodnych dla zamawiającego warunkach. Biorąc pod uwagę różne potrzeby, tłumaczenia są wykonywane w większej liczbie języków.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rzeszowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na usługi translatorskie osoby i firmy z Rzeszowa potrzebujące tłumaczeń przysięgłych, pisemnych i biznesowych. Gwarantujemy, że zamówienia będą zrealizowane w korzystnej cenie i na czas.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia przysięgłe, biznesowe i pisemne wykonywane przez tłumaczy współpracujących z naszą firmą, są wyjątkowo dokładne. Wykonujące je osoby doskonale znają się na swojej pracy, mają w niej duże doświadczenie i wiedzę na temat wielu dziedzin.

Dzięki umiejętności wiernego odwzorowania treści i wyłapywaniu nawet drobnych niuansów, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Jednocześnie podejmując z nami współpracę, klient ma pewność, że będzie to wykonane w terminie. Swoje usługi świadczymy online, dlatego może z nich skorzystać każdy, niezależnie od tego, w jakim mieszka mieście. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do Rzeszowa!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena powstaje do 15 minut od moment przesłania zgłoszenia albo telefonu w tej sprawie. Przy części tłumaczeń można skorzystać z opcji rozliczenia na podstawie tego, ile dany tekst zawiera słów.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dla zrobienia szczegółowej wyceny potrzebne jest przesłanie dokumentu, co można zrobić poprzez stronę internetową. Nasz formularz pozwala na dopisanie dodatkowych informacji związanych z dokumentem i samym tłumaczeniem.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po wykonaniu wyceny klient dostaje e-mail z konkretną ceną i terminem realizacji. Po akceptacji, tekst jest przekazany dalej.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

W zależności od specyfiki treści i dokumentu, trafia on do odpowiedniego tłumacza, który ma predyspozycje, aby wykonać przekład rzetelnie i terminowo.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Po wykonaniu przekładu zwykłego tłumaczenia, klient otrzymuje dokument mailowo lub może ściągnąć go z Panelu Klienta. Z kolei przy tłumaczeniach przysięgłych wysyła się je pocztą i do kilku dni są dostarczone do klienta. W razie potrzeby dokładnej korekty, można skorzystać ze wsparcia native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Nasi tłumacze mają bogatą wiedzę i różne specjalności, dlatego potrafimy podjąć się każdego rodzaju zlecenia. Każdy tekst przekładany przez nasze biuro jest wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie i do tego zawsze dostarczany w terminie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Bez względu na rodzaj dokumentu, jakie klient chce przetłumaczyć, specjalistyczna wiedza pozwala nam na przekłady umów, czy dokumentacji urzędowej. Nasi tłumacze zapewniają stuprocentową wiarygodność przekładu.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wśród naszych usług popularnością cieszy się całościowe tłumaczenie stron internetowych i korespondencji elektronicznej. Proces przekładu przebiega ekspresowo, a przekład maili jest gotowy po 60 minutach.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasi tłumacze mogą dojechać na wskazane przez klienta spotkanie biznesowe i inne wydarzenie, na którym potrzebna jest obecność tłumacza. Oferujemy tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Przetłumaczona przez nas rozmowa może być zapisana i umieszczona na panelu dostępnym dla klienta, dzięki czemu może ją odtwarzać tyle razy, ile będzie to konieczne.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy dokonają korekty każdego przetłumaczonego tekstu, w którym istotne jest wychwycenie wszystkich niuansów i zabiegów językowych. Decydując się na tą usługę, klient ma pewność, że przekład jest zrobiony doskonale.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

Nasze tłumaczenia są realizowane tak ekspresowo dzięki temu, że współpracuje z nami 700 tłumaczy i native speakerów.

300

Już 25 000 klientów indywidualnych i biznesowych podjęło współpracę z naszą firmą.

25 000

Zrealizowaliśmy 100 000 różnego rodzaju przekładów.

70 000 000

W naszych tłumaczeniach pisemnych wykorzystaliśmy 70 000 000 słów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail