Tłumaczenia
Rypin

Dogadamycie zajmuje się przygotowywaniem najwyższej jakości translacji. Naszym klientom mieszkającym w Rypinie dostarczamy także dokładne i skrupulatne tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia przygotowane przez naszych tłumaczy powstają bardzo szybko i zawsze na czas.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rypinie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W gamie naszych usług każdy klient wyszuka opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Tworzymy m.in. idealne jakościowo tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji, jest nie tylko bardzo szybka finalizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te wymagające profesjonalnych umiejętności, czyli np. tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez doświadczonych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest wyjątkowe, funkcjonuje w innej tematyce i dziedzinie, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najdokładniej znające się na wybranych kwestiach. W ten sposób kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem tekstu bazowego. Specjalność naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim precyzyjne przekłady tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Rypin to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na początek możemy zaoferować nieodpłatną wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z wiadomością o cenie oraz terminie zrealizowania zlecenia otrzymasz już po 30 minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli wolisz porozmawiać, daj nam znać za pośrednictwem telefonu. Jeśli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci najlepszą cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najlepiej ocenić czas niezbędny do zrealizowania tłumaczenia oraz wycenić pracę, niezbędny jest nam tekst, który jest tematem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu dostępnych formatach, a także załączyć kilka uwag w przeznaczonym na to polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj trzydzieści minut na wiadomość o wycenie, a także o czasie, w którym przekład zostanie zrealizowany. Jeżeli kwota i czas będą Ci odpowiadały, nasi tłumacze natychmiastowo wezmą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zadania wybierana jest osoba, posiadająca najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Prześlemy je mailowo, a także umieścimy w panelu Klienta na stronie, zaś osobom, które zleciły tłumaczenia przysięgłe – prześlemy przekład również tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmiemy się każdego zadania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi tłumaczami, którzy zapewniają możliwość translacji tekstów w aż pięćdziesięciu różnych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po absolutnie bezpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na wyjątkowo korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, przekładów tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia tekstu jakiejkolwiek strony internetowej? A może chciałbyś szybko przetłumaczyć maila? Nie ma problemu! Nasi tłumacze dadzą sobie radę ze stronami internetowymi w każdej tematyce, za to gotowego, przetłumaczonego e-maila otrzymasz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie odpowiednią osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, opisz tematykę spotkania – jeżeli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To wyjątkowo szybka, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Zrealizujemy ją dla Ciebie bezbłędnie i w atrakcyjnej cenie! Każdą rozmowę można także nagrać na życzenie klienta, aby później był w stanie ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku chodzi edycję tekstów pod kątem specyfiki konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz profesjonalny native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w niuansach lingwistycznych danej kultury. Jeżeli chcesz dostosować treść do konkretnego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tak wielu kompetentnych, wyspecjalizowanych językowo tłumaczy i native speakerów podjęło decyzję o stałej współpracy z naszą firmą.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas przekładów. Ta liczba stale wzrasta!

25 000

zleceń – tyle profesjonalnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które przekłamywały kolejne, lingwistyczne granice.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli na ten moment nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, znakomicie przełożone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail