Tłumaczenia
Rydułtowy

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia realizujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Funkcjonujemy także w Rydułtowach!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rydułtowach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Co więcej, wszystko to oferujemy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest dokładnie analizowane przez nasz zespół, natomiast do zrealizowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na konkretnej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i zdolnościami. Jeśli Rydułtowy to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, a także zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, ile czasu zajmie nam wykonanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej pasują do profilu danego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie udostępniamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a klienci otrzymują je na przełomie kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i dokładnym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie zrealizujemy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie zapewnia fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i odsyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy pomoc tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej rozmowy w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, oferujemy także możliwość nagrania konkretnej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać edycji, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym danego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo przekładów.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta niewiarygodna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail