Tłumaczenia
Rybnik

Jeśli poszukujesz prawidłowych i terminowych tłumaczeń w Rybniku – zadzwoń do nas. Świadczymy tłumaczenia na doskonałym poziomie i gwarantujemy natychmiastowy termin ich realizacji. Tłumaczenia stworzone przez naszych wykwalifikowanych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z odpowiednią dokładnością i gwarantują 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rybniku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza korzystną ceną gwarantujemy także pełen zakres świadczonych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, pisemne i przysięgłe. Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego potrzebujesz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich szerokim kompetencjom, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze wykonujemy szybko, sprawnie i na czas. Nie boimy się wymagających wyzwań – każde zlecenie jest wykonywane w trybie ciągłym, dzięki czemu zapewniamy klientom pewność profesjonalnej usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Rybniku pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak ważny jest profesjonalizm i zdolność rzetelnego odwzorowania wydźwięku różnego typu tekstów, nasi pracownicy skupiają uwagę na każdym, nawet najmniejszym elemencie tłumaczonych artykułów. Ma to ogromne znaczenie – zwłaszcza w przypadku tekstów wymagających tłumaczenia przysięgłego. W naszym biurze zyskują Państwo pewność, iż każdy stworzony przekład charakteryzować się będzie dokładnością i znakomitą jakością. Zaufało nam już wielu klientów mieszkających w Rybniku – Ciebie również zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Prześlemy Ci szczegółową wycenę w zaledwie 15 minut odebrania Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po rozmowie telefonicznej. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy ciekawą dla klientów opcję rozliczenia na zasadzie ilości słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasze biuro tłumaczeń mogło przesłać Ci cenę, którą proponujemy za wykonanie konkretnego przekładu, prześlij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli chcesz przekazać nam istotne adnotacje, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji zlecenia. Jeśli nasza propozycja spotka się z Twoją akceptacją, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wówczas jeden z naszych tłumaczy, posiadający odpowiednie kompetencje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona tłumaczenie w ustalonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych tekstów, przetłumaczony plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeżeli zamawiający wymaga jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Perfekcyjnie przełożymy na język obcy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny profil. Charakteryzują nas niezwykle atrakcyjne ceny, połączone z dobrą jakością realizowanych przekładów. Oprócz tego, bezpłatnie wycenimy każde zlecenie i zrealizujemy je w błyskawicznym tempie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy bezbłędne tłumaczenia dokumentacji sądowych, umów biznesowych, świadectw, artykułów naukowych i pozostałych dokumentów, które wymagają szczegółowego i specjalistycznego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w oczekiwania naszych zleceniodawców. W końcu nikt nie chce czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Podobnie jest ze stronami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły właściwie działać w internecie.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasza oferta zawiera również tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest wyjątkowo efektywna i atrakcyjna cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, możesz dodatkowo zamówić usługi naszego doświadczonego native speakera. Zdajemy sobie sprawę, że pewni tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na nieodpowiednie odniesienie się do specyfiki danego kraju. Nasi native speakerzy posługują się zarówno określonym językiem, jak i są zapoznani z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba naszych doświadczonych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz specjalista posiada wysokie kwalifikacje, dlatego oferujemy teksty najwyższej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak wielka liczba zleceń mówi o tym, że rynek potrzebuje wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

taką liczbę słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Każdego dnia ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail