Tłumaczenia
Rumia

Dobre tłumaczenie zależy od wyboru tłumacza mającego pojęcie o swoim fachu. Dlatego też nasza firma oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki bogatemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy trzymają pieczę nad tym, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze najlepszą jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rumi - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, masz pewność, że będzie idealnie wykonane i oddane w umówionym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Rumi.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy wyjątkowo szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo najlepszej jakości – i to niezależnie od szybkiego czasu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w tworzeniu różnego rodzaju tekstów. Z tego powodu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez nasz zespół są dostarczane do klientów w ekspresowym tempie.

Kompetentni pracownicy to podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Aby zapewnić naszym kontrahentom wsparcie w opracowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze spełniają oczekiwania i wymagania zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Rumi!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to całkowicie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo proponujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co tworzy uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana niezwłocznie i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego kompetentnego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to otrzymanie ukończonego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, zawsze zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą witryną, jak również bardzo szybko przetłumaczą na dany język treść najróżniejszego rodzaju maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się zarówno na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Każdorazowo stawiano na nas za kwalifikacje, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail