Tłumaczenia
Ruda Śląska

Jeśli szukasz bezbłędnych i wykonanych na czas tłumaczeń w Rudzie Śląskiej – zadzwoń do nas. Zapewniamy tłumaczenia na perfekcyjnym poziomie i gwarantujemy błyskawiczny termin ich realizacji. Tłumaczenia sporządzone przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z dużą dokładnością i zapewniają 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rudzie Śląskiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza atrakcyjną ceną zapewniamy także obszerny zakres wykonywanych usług, m.in. tłumaczenia biznesowe, pisemne i przysięgłe. Wszystkie zlecenia będą wykonane precyzyjnie i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy oraz ich dużym umiejętnościom, możemy zapewnić Klientom przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nasze biuro nie boi się wymagających wyzwań – wszystkie zlecenia są realizowane w systemie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wysokiej jakości usługi! Naszą propozycję kierujemy do wszystkich firm i osób, które szukają w Rudzie Śląskiej pomocy profesjonalnego biura tłumaczeń.

Wiedząc, jak znaczący jest profesjonalizm i umiejętność bezbłędnego odwzorowania wydźwięku różnego rodzaju tekstów, nasi specjaliści skupiają uwagę na każdym, nawet najmniejszym elemencie tłumaczonych dokumentów. Ma to szczególne znaczenie – szczególnie w przypadku tekstów wymagających tłumaczenia przysięgłego. W naszym biurze zyskują Państwo gwarancję, że każdy przygotowany przekład charakteryzować się będzie dokładnością i znakomitą jakością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Rudzie Śląskiej – Ciebie również zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci pełną wycenę w zaledwie 15 minut otwarcia Twojego maila wysłanego za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeżeli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy korzystną dla klientów opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tłumaczonym dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasze biuro tłumaczeń mogło podać Ci cenę, którą proponujemy za opracowanie określonego tłumaczenia, wyślij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeśli chcesz dostarczyć nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków wyślemy Ci wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji usługi. Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję, rozpoczniemy proces realizacji tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, posiadający właściwe kompetencje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona całość w określonym przez nas czasie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku innych dokumentów, gotowy plik pojawia się w określonym terminie w specjalnym panelu oraz jest wysyłany wiadomością e-mail. Jeżeli klient wymaga jeszcze większej precyzji, do korekty tekstów można zamówić profesjonalnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Bezbłędnie przetłumaczymy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny profil. Cechują nas niezwykle korzystne ceny, połączone z wysoką jakością świadczonych tłumaczeń. Oprócz tego, za darmo wycenimy każde zlecenie i zrealizujemy je w błyskawicznym tempie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy doskonałe tłumaczenia dokumentacji sądowych, umów biznesowych, świadectw, artykułów naukowych i wszystkich innych tekstów, które wymagają profesjonalnego i dokładnego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile przetłumaczymy już w godzinę, aby jak najlepiej wpisywać się w oczekiwania naszych klientów. To oczywiste, że nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. W przypadku stron internetowych, przetłumaczymy każdy ich rodzaj tak, aby jak najlepiej funkcjonowały w sieci i odpowiadały swojemu pierwowzorowi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W ofercie posiadamy również tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne, jak i symultaniczne. Nasi profesjonalni specjaliści dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. Proces ten jest wyjątkowo skuteczny i atrakcyjny cenowo. Każdą rozmowę można również nagrać i odtwarzać przy pomocy panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku każdego tekstu, możesz dodatkowo zamówić obsługę naszego profesjonalnego native speakera. Jesteśmy świadomi, że pewni tłumacze nie zawsze wywiązują się ze swoich zadań np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Oferowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zaznajomieni z kulturą tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają właściwej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba naszych profesjonalnych tłumaczy i native speakerów. Każdy nasz specjalista posiada odpowiednie kwalifikacje, dlatego oferujemy tłumaczenia wysokiej jakości.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z rezultatów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak imponująca liczba zleceń świadczy o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro realizuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie pomagamy naszym klientom w sprawnej komunikacji, niezależnie od gatunku tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail