Tłumaczenia
Ropczyce

Dogadamycie zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń. Naszym klientom mieszkającym w Ropczycach oferujemy także drobiazgowe i dopracowane tłumaczenia przysięgłe. Wszystkie tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy powstają niezwykle szybko i terminowo.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ropczycach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

W wachlarzu naszych usług każdy klient odnajdzie opcję dopasowaną do swoich potrzeb. Tworzymy m.in. perfekcyjne jakościowo przekłady pisemne, przysięgłe oraz przekłady mocno powiązane z tematyką biznesową. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest nie tylko bardzo szybka realizacja zleceń, ale także niska cena.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przetłumaczone przez naszych pracowników – w tym te potrzebujące specjalistycznych umiejętności, czyli na przykład tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe – są najwyższej jakości. Nie zmienia to jednakże faktu, że Dogadamycie oferuje także niezwykle szybką, wręcz ekspresową, formę wykonywania zleceń. Dzieje się tak dzięki licznemu zespołowi, tworzonemu przez wspaniałych, współpracujących z nami translatorów i native speakerów.

Każde tłumaczenie jest jedyne w swoim rodzaju, mieści się w innej tematyce i branży, przez co do zleceń zawsze wybierane są osoby najlepiej orientujące się w konkretnych kwestiach. Dzięki temu kontrahent zyskuje pewność, że dostarczona treść będzie zgodna z charakterem i sensem oryginału. Specjalność naszej firmy to przede wszystkim dokładne tłumaczenia tekstów biznesowych oraz tłumaczenia przysięgłe. Ropczyce to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni. Napisz do nas!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Na start oferujemy darmową wycenę wszystkich zleceń. Daj nam znać – do niczego Cię to nie zobowiązuje, natomiast e-mail z informacją o cenie oraz terminie wykonania tłumaczenia otrzymasz już po trzydziestu minutach. W tym celu wypełnij formularz lub, jeśli wolisz porozmawiać, skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu. Jeżeli chodzi o klasyczne, typowe tłumaczenie, prawdopodobnie zaproponujemy Ci atrakcyjną cenowo opcję rozliczenia na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby jak najdokładniej oszacować czas niezbędny do wykonania tłumaczenia oraz wycenić pracę, potrzebujemy tekstu,, będący przedmiotem zlecenia. Przy pomocy formularza, wyślij nam plik zawierający wybrany do tłumaczenia tekst. Możesz wysłać nam pliki w wielu rozmaitych formatach, a także wprowadzić kilka uwag w specjalnym miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Poczekaj pół godziny na informację o wycenie, jak również o czasie, w którym przekład zostanie wykonany. Jeżeli cena i termin będą dla Ciebie odpowiednie, nasi tłumacze natychmiastowo wezmą się do pracy nad zleceniem.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do realizacji każdego zlecenia wybierana jest osoba, która posiada najlepszą wiedzę na dany temat.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dostarczymy je mailowo, a także umieścimy w panelu Klienta na stronie, natomiast osobom, które wybrały tłumaczenia przysięgłe – wyślemy przekład także tradycyjną pocztą. W przypadku wszystkich tekstów, klient ma możliwość zamówienia korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Podejmujemy się wszystkich zadań. Z uwagi na współpracę z profesjonalnymi tłumaczami, zapewniającymi możliwość tłumaczenia tekstów w aż pięćdziesięciu rozmaitych językach, mamy naprawdę bogatą ofertę. Wszystko to po całkowicie nieodpłatnej wycenie przed rozpoczęciem każdej pracy, jak również na niesamowicie korzystnych dla klienta warunkach finansowych.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

To nasz konik – specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń tekstów naukowych, umów, świadectw oraz dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Potrzebujesz tłumaczenia treści jakiejkolwiek strony internetowej? A może chcesz szybko przetłumaczyć maila? To żaden problem! Nasi translatorzy poradzą sobie ze stronami internetowymi o każdej tematyce, za to gotowego, przełożonego e-maila dostaniesz już maksymalnie 60 minut po nadesłaniu zlecenia.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od tego, w jakim miejscu i terminie potrzebujesz tłumacza – przyślemy do Ciebie idealną osobę, tak do tłumaczeń ustnych konsekutywnych, jak i symultanicznych. Wskaż wybraną lokalizację, opisz temat spotkania – jeśli jest to np. spotkanie biznesowe, oddelegowujemy tłumacza mającego doświadczenie w danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To bardzo szybka, niedroga i łatwa forma tłumaczenia. Wykonamy ją dla Ciebie bezbłędnie i w korzystnej cenie! Każdą rozmowę można również nagrać na życzenie klienta, aby potem mógł on ponownie odtwarzać ją w specjalnym panelu na naszej stronie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W tym przypadku chodzi edycję tłumaczeń pod względem charakteru konkretnego państwa czy regionu. Wykonuje ją nasz doświadczony native speaker, który perfekcyjnie orientuje się w aspektach lingwistycznych konkretnej kultury. Jeśli chcesz dostosować treść do danego odbiorcy czy sytuacji – również jesteśmy w stanie to zrobić!

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

już tylu kompetentnych, zaawansowanych językowo tłumaczy i native speakerów zdecydowało się na stałą współpracę z nami.

300

użytkowników –tyle osób skorzystało z przygotowanych przez nas tłumaczeń. Ta liczba stale wzrasta!

25 000

zleceń – tyle perfekcyjnie zrealizowanych zleceń wyszło spod naszych rąk, które pokonywały kolejne, językowe bariery.

70 000 000

tyle wyrazów przetłumaczyli dotychczas nasi tłumacze, tworząc tym samym kolejne, doskonale przetłumaczone teksty.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail