Tłumaczenia
Reda

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim tworzeniem wysokiej jakości tłumaczeń różnego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Redzie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Redzie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Najszybciej jak to możliwe i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego typu. Nasi translatorzy to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych lingwistycznych specjalistów. Ponadto, wszystko to zapewniamy w przystępnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są szczegółowo badane przez nasz zespół, zaś do wykonania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz branży. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy grono zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Reda to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe będą przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, który stanowi przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i darmowy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Razem z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, jak również dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Gdy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, jak długo będzie trwało zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym terminie. Zawsze jest to osoba, której umiejętności najlepiej pasują do profilu konkretnego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie udostępniamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go jednocześnie w jego panelu Klienta. Ponadto, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, a docierają do klientów na przełomie kilku dni. Wszystkie zamówienia mogą zostać poddane dodatkowej edycji (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się wysoką jakością i skrupulatnym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Wszystkie zlecenia wykonamy szybko, niezawodnie i po dokonaniu całkowicie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który zostanie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu godziny! Mamy świadomość, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy pomoc tłumacza posiadającego doświadczenie w danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej rozmowy w innym języku – oferujemy pomoc! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, dajemy również sposobność nagrania danej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej dzięki panelowi Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty można u nas poddać korekcie, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Celem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo tłumaczeń.

300

użytkowników – klienci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta ogromna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail