Tłumaczenia
Rawa Mazowiecka

Mamy świadomość tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Z tego powodu werbujemy wyłącznie fachowców z doświadczeniem i wyjątkowo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji z wykonanego zlecenia i szybkie oddanie gotowych tekstów. Dlatego w Rawie Mazowieckiej jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Rawie Mazowieckiej - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas realizacji tłumaczenia, wysokie kompetencje tłumaczy, jak i atrakcyjne oferty cenowe. Wykonujemy szeroki zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam tłumaczenia są realizowane na bieżąco, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, przez co zapewniamy swoim klientom szybkie dostarczenie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej czasie. W zakres naszych usług wliczają się zarówno zwyczajne tłumaczenia, jak i również wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Co więcej, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Aktualnie nasze biuro realizuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad 50 językach. Z tego powodu mamy absolutną pewność, że przygotowane przez nasze przedsiębiorstwo tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim wymaganiom naszych klientów. Rawa Mazowiecka jest miastem, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm u nas jest ona absolutnie bezpłatna. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe tłumaczenia rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i takie rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo atrakcyjna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Dostarcz go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie opisać Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, prześlemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy termin, w jakim jesteśmy w stanie oddać gotowe tłumaczenie. Gdy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego tekstu) zrealizuje tłumaczenie w terminie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym terminie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do wszystkich translacji można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Dobre biuro tłumaczeń to takie, które wie jak tworzyć tłumaczenia w 100% spełniające potrzeby klienta. Powinno wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów oraz mieć na względzie elementy typowe dla danego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i gwarantującym bardzo szybką realizację zlecenia.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy przygotowujemy z dużą precyzją i koncentracją na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie tłumaczenia świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, tłumacząc ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili realizujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie, aby towarzyszyć Ci np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę znającą się na określonej branży, która pomoże w lepszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy również w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją rozmowy, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o zaawansowanym poziomie zdolności językowych, ale także mające pojęcie o specyfice danego języka. Z tego powodu gwarantujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przetłumaczonych tekstów tak, aby dopasować je do odpowiedniego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak duże grono umożliwia podejmowanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się powiększa, a Dogadamycie dynamicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających najwyższej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tak wiele zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyli do tej pory nasi tłumacze w ramach przygotowywania tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail