Tłumaczenia
Radzymin

Nasza firma składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z ustalonym wcześniej terminem, a także w konkurencyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Radzyminie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Radzyminie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i wyjątkowo szybko przygotowujemy każdy przekład, dzięki niesamowitemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na przygotowywaniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym klientom oferujemy niezwykle krótkie terminy zrealizowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne przekłady pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia na czas, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry ustalamy czas realizacji przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego przekładu. Jeżeli Radzymin to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest wiele osób posiadających ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak silnym podstawom, podejmujemy się różnego rodzaju zleceń i każdorazowo dostarczamy klientowi dobrze przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci zwracają się do nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pośrednictwem formularza znajdującego się na naszej stronie oraz telefonicznie. W przeciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, zawsze proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, który wymaga przetłumaczenia. Gdy otrzymamy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o cenie tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać gotowy przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli kontrahent zaakceptował te warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zlecenia tłumacz, zabiera się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data dostarczenia zamówienia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeżeli klient chce dostosować treść do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wprowadzić pewne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i dokładnie, lecz również w odniesieniu do różnych elementów lingwistycznych będących w danej kulturze, a także charakteru i kontekstu konkretnej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie wykonane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wiernie przełożymy treści stron internetowych, a także e-maile, których tłumaczenie przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zapewnić im możliwość utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy również szansę nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy klient miał możliwość wysłuchania jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych państw, przez co doskonale sprawdzą różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do konkretnej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy zasilają nasz zespół i każdego dnia wykonują najlepsze jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo przekłady rozmaitego rodzaju treści, przez co nieustannie rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail