Tłumaczenia
Radzionków

Każde tłumaczenie przysięgłe potrzebuje perfekcyjnego zrealizowania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, ekspresowych i każdorazowo profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Radzionkowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Radzionkowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i terminu wykonania.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie współpracujących z nami osób, oferujemy realizację tłumaczeń w ponad 50 językach. Nasi tłumacze to osoby mające konkretną wiedzę, wykształcenie, jak również doświadczenie, nierzadko także w kontekście kultury i specyfiki państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się także na szybkość wykonywania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych w tempie błyskawicznym, gdyż dobrze wiemy, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasze główne zadanie, dlatego w przypadku wszystkich zleceń ustalamy ilość czasu wymaganego na jego realizację. Radzionków to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się nieco więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najdokładniej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę słów, które mamy przełożyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To całkowicie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która uwzględnia charakter całego zlecenia. Dlatego musisz przesłać nam każdy tekst, wymagający przekładu za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili koszt usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wówczas, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę koszt oraz czas, który będzie potrzebny na zrealizowanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przejdziemy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie realizację przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które posiadają swoje specjalności, dlatego w przypadku np. dokumentów czy umów, każdorazowo wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zlecone teksty może skorygować nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową danego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są zawsze wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także tłumaczenia witryn internetowych o każdej treści. Oprócz tego, wyjątkowo szybko dostarczamy przekłady maili (w nie więcej niż 60 minut), przez co klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz tłumacz dotrze w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Zapewnimy także obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, oferujemy także możliwość korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w różnego rodzaju językowych kwestiach i posiadają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób zdecydowało do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych klientów. Dlatego każde kolejne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki ich ciężkiej pracy i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail