Tłumaczenia
Radomsko

Dogadamycie zapewnia wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Radomsku tłumaczenia różnego typu dokumentów – również tych wymagających dużego profesjonalizmu i dbałości o każdy element. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe realizujemy w krótkim czasie, po niskiej cenie i z opcją wykonania ich w wielu różnych językach. Do każdego zadania podchodzimy z odpowiednią skrupulatnością i uwagą.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Radomsku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Świetna jakość przekładów, konkurencyjne ceny oraz błyskawiczna realizacja – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz zlecić nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Radomsko to miasto, w którym szukasz doświadczonych tłumaczy - koniecznie zobacz naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Rzetelnie przygotowane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, doskonałych kompetencji oraz znacznego zaangażowania. Dlatego każda współpracująca z nami osoba wykazuje właśnie takie cechy.

Precyzyjna selekcja tłumaczy i dobór kompetentnego zespołu, pozwala nam realizację wyjątkowo dobrych jakościowo przekładów w ponad 50 różnych językach. Nasze tłumaczenia znajdują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie powracają do nas z następnymi zleceniami. Poza ogromnym zaangażowaniem pracowników, charakteryzujemy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu realizujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Nasze zalety to najwyższa jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które świadczą tłumaczenia w Radomsku. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście na tej stronie internetowej.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie całkowicie za darmo i w ekspresowym tempie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość przy pomocy formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości wyrazów umieszczonych w danym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli trafnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą umieszczonego na stronie formularza, w którym możesz także umieścić kilka dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z naszym biurem wyślemy do Ciebie zarówno cenę za realizację pełnego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi specjaliści mogą je dla Ciebie wykonać. Po akceptacji, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zadania wybieramy osobę, której kompetencje sprawdzą się najlepiej przy pracy z danym tekstem. Nasi tłumacze posiadają określone specjalizacje, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi typami treści, dzięki czemu stale rozwijają swoje kwalifikacje i gwarantują wierność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w umówionym terminie dostaniesz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Poza tym, umieścimy go w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeżeli coś trzeba będzie skorygować, zaoferujemy Ci usługi naszego native speakera, który poprawi dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaoferujemy korzystne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe i równocześnie znakomitej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni kluczowych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół wykonuje różnego typu przekłady, także te wymagające fachowego podejścia. Zawodowo zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, artykułem naukowym lub świadectwem.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość niezwłocznego przetłumaczenia wiadomości e-mail (do godziny), dzięki czemu możesz szybko udzielić oczekiwanej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności komunikacji. Nasi specjaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który zna się na danym temacie i w wyznaczonym terminie przyjedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Świadczymy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest dostępna w ekspresowym czasie realizacji i korzystnej cenie. Każda rozmowa może być zapisana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie podoła zadaniu, niedostatecznie uwzględniając kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaoferować wsparcie profesjonalnego native speakera. Dokona on perfekcyjnej korekty opracowanego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko określony język, ale również bezbłędnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, nieraz wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom wysoki poziom świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset zawodowych i kompetentnych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to liczba klientów, którzy skorzystali z usług Dogadamycie. Te osoby wielokrotnie korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim znajomym.

25 000

liczba zrealizowanych tłumaczeń pokazuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby zlecające nam tłumaczenia tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do tej pory wystukali na klawiaturach nasi specjaliści w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail