Tłumaczenia
Radom

Szukasz firmy w Radomiu, która w pełni profesjonalnie i szybko zrobi tłumaczenia przysięgłe? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tłumaczenia odbywają się na dogodnych warunkach i wykonujemy je w różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Radomiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Z naszej oferty korzystają klienci, którzy są zainteresowani usługami translatorskimi z zakresu tłumaczeń pisemnych, przysięgłych albo biznesowych. Dbamy o to, by były one w korzystnej cenie i realizowane w ustalonym z zamawiającym terminie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Tłumaczenia przysięgłe i pozostałe rodzaje przekładów powierzone specjalistom z naszej firmy, mogą być zrealizowane w ponad 50 językach! Ponieważ specjaliści odpowiedzialni za przekłady mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z wielu dziedzin, są one tłumaczone skrupulatnie i w jak największym stopniu zbliżone do oryginału dokumentu.

Dzięki tak profesjonalnie przygotowanej kadrze, potrafimy wykonać nawet niestandardowe zamówienie, jednocześnie każdorazowo jest ono realizowane w terminie i z uwzględnieniem ustalonych warunków. Ponieważ nasze usługi są świadczone internetowo, z oferty naszego biura tłumaczeniowego może skorzystać każda osoba z Radomia potrzebująca profesjonalnego tłumaczenia.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zapytanie o wycenę można zrobić poprzez kontakt telefoniczny albo wypełnienie znajdującego się na stronie internetowej formularza. Jeżeli przedmiotem zainteresowania jest klasyczne tłumaczenie, można skorzystać z opcji opłaty na podstawie ilości słów. Wycena trwa maksymalnie 15 minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Poprzez naszą stronę można wysłać pliki w dowolnym formacie, dostępna jest także opcja wpisania dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po wykonaniu szczegółowej wyceny, klient dostaje od nas wiadomość zwrotną, w której jest zawarta cena i czas potrzebny na realizację jego zlecenia. Dopiero po tym, jak warunki są zatwierdzone przez klienta, tekst trafia do tłumacza.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Przesłane przez klienta pliki zostają przekazane kompetentnemu w danej dziedzinie tłumaczowi, który zrealizuje zamówienie na czas.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Zwykłe tłumaczenia są w ustalonym terminie dostarczane mailowo. Można je pobrać również z przygotowanego dla klientów panelu. Natomiast tłumaczenia przysięgłe są wysyłane pocztą. Na życzenie klienta oferujemy usługę korekty native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Ponieważ wśród naszych tłumaczy są jedynie osoby doświadczone, które doskonale znają się na swojej pracy, każdy zlecany nam przekład jest dopracowany w każdym calu. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, a ceny są na korzystnym poziomie.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

W zależności od potrzeb, jesteśmy gotowi przetłumaczyć umowy biznesowe, dokumentację sądową i wiele innych. Tekst trafia do tłumacza, który posiada odpowiednie kompetencje i wiedzę w danej branży, dzięki czemu jest wiernym przekładem oryginału.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Obecnie duża część komunikacji odbywa się internetowo, dlatego oferujemy usługę tłumaczenia maili i stron internetowych. Przekład w tym przypadku jest ekspresowy, a same maile są tłumaczone w godzinę.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W razie konieczności tłumaczenia ustnego, nasi specjaliści są gotowi do tego, aby dojechać we wskazane przez klienta miejsce i udzielić w tym zakresie wsparcia.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Przełożone na różne języki rozmowy mogą być zapisane i przygotowane do tego, aby klient mógł je odtworzyć w dowolnej chwili.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W wielu przypadkach istotne jest nie tylko samo przetłumaczenie, ale również kontekst. Z tego względu można skorzystać z pomocy native speakera, który dokona korekty przekładu, aby ten był wiernym odwzorowaniem pierwowzoru.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów każdego dnia podejmuje się realizacji kolejnych przekładów i korekt.

300

klientów nam zaufało i podjęło współpracę z naszym biurem tłumaczeniowym.

25 000

zakończonych zleceń stanowi potwierdzenie wysokich kompetencji naszych tłumaczy.

70 000 000

słów zostało użytych w przekładanych przez nas dokumentach.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail