Tłumaczenia
Racibórz

Idealne tłumaczenie jest zależne od postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swojej profesji. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy bezzwłoczną realizację i darmową wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Raciborzu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Przygotowujemy wiele zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, gwarantujesz sobie pewność, że zostanie idealnie przygotowane i oddane we wcześniej ustalonym terminie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób mieszkających w Raciborzu.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy wyjątkowo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo najwyższej jakości – i to niezależnie od szybkiego terminu realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez naszą kadrę są przekazywane klientom ekspresowo.

Kompetentni pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom wsparcie w zrealizowaniu w zasadzie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem trafiają w gusta zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Raciborzu!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co tworzy dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena przebiegała sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do wszystkich zleceń przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie gotowego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom także pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zawrzeć w tekście, oraz odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze w zgodzie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli jedynie znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, a także prędko przetłumaczą na dany język treść wszelkiego typu maili. Wykonane, przełożone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo szybkie i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego wśród naszych usług znajduje się również korekta przygotowywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Za każdym razem stawiano na nas za kompetencje, szybki kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail