Tłumaczenia
Pułtusk

Mamy świadomość tego, że dobre tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Właśnie dlatego werbujemy wyłącznie profesjonalistów z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami językowymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i szybkie dostarczenie gotowych tekstów. Dlatego w Pułtusku jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pułtusku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas stworzenia tłumaczenia, wysokie kompetencje tłumaczy, jak i atrakcyjne warunki cenowe. Wykonujemy bogaty zakres usług, w tym przekłady w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Zlecane nam tłumaczenia są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu zapewniamy swoim kontrahentom szybkie oddanie tekstów – zawsze w ustalonym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno klasyczne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się tłumaczeniem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz obfity zakres usług i liczba współpracujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się każdego językowego wyzwań. Aktualnie nasze biuro wykonuje tłumaczenia rozmaitych treści w ponad 50 językach. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że wykonane przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Pułtusk jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona absolutnie bezpłatna. Kontaktując się z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, ekspresowo otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Klasyczne przekłady rozliczamy na zasadzie ilości słów do przetłumaczenia w danym tekście i to rozwiązanie sugerujemy naszym klientom (opcja ta jest bardzo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w nie więcej niż pół godziny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz wysłać nam tekst, który ma być przedmiotem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz dodać także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego miejscu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dobrze opisać Ci cały tryb pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszym przedsiębiorstwem, wyślemy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim możemy dostarczyć gotowy przekład. Kiedy potwierdzisz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie dobrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który ustaliliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – poza wersją elektroniczną – są oddawane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do każdego tłumaczenia można dodatkowo zlecić korektę native speakera, który zadba o to, aby treść lepiej wpisywała się w charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro translatorskie to takie, które potrafi przygotowywać tłumaczenia w 100% spełniające oczekiwania klienta. Powinno wzbudzać zaufanie najwyższą jakością tekstów, a także brać pod uwagę cechy charakterystyczne dla konkretnego języka. Dogadamycie jest dokładnie takim miejscem – godnym zaufania, w ciągłym rozwoju i zapewniającym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą pieczołowitością i skupieniem na konkretnym zleceniu. Z tego powodu bez problemu i w szybkim tempie wykonamy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o każdej tematyce, przekładając ją na wybrany język. Tłumaczenie e-maili wykonujemy w zasadzie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż 60 minut, aby jak najszybciej umożliwić klientowi udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli chcesz dokładnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i czasie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, wybierzemy osobę mającą pojęcie o danej dziedzinie, która pomoże w lepszym zrozumieniu rozmówcy.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy również w pełni płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Oprócz bieżącego tłumaczenia rozmowy, jesteśmy w stanie także nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o najwyższym poziomie zdolności językowych, ale również mające pojęcie o specyfice danego języka. Dlatego oferujemy również możliwość dokonania przez nich edycji już przełożonych tekstów tak, aby dostosować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Niewątpliwie zwiększa to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym przedsiębiorstwie w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono pozwala na otrzymywanie zleceń z wielu branż i przygotowywanie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z naszych usług od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń sprawiło, że dzisiaj jesteśmy jednym z najprężniej działających biur translatorskich na rynku.

70 000 000

tyle słów napisali na ten moment nasi tłumacze w ramach przygotowywania tłumaczeń pisemnych. Chcemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail