Tłumaczenia
Puławy

Dogadamycie zapewnia wszystkim zainteresowanym mieszkającym w Puławach tłumaczenia różnego rodzaju tekstów – również tych wymagających dużego profesjonalizmu oraz troski o każdy niuans. Dlatego nasze tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po niskiej cenie i z możliwością przygotowania ich w wielu różnych językach. Do każdego tłumaczenia przystępujemy z odpowiednią dokładnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Puławach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Atrakcyjne ceny, najwyższa jakość przekładów oraz ekspresowa realizacja – to wszystko powoduje, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Puławy to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Profesjonalnie wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, ogromnego zaangażowania oraz znakomitych umiejętności. Dlatego wszystkie współpracujące z nami osoby wykazują dokładnie takie cechy.

Precyzyjna selekcja tłumaczy i dobór kompetentnego zespołu, umożliwia nam wykonywanie wyjątkowo dobrych jakościowo przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Realizowane przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie wracają do naszego biura z nowymi zleceniami. Poza wielkim zaangażowaniem pracowników, cechujemy się również kompleksową ofertą, dzięki czemu tworzymy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe i biznesowe. Naszymi atutami są wysoka jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które wykonują tłumaczenia w Puławach. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie zupełnie za darmo i ekspresowo (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na podany numer. Jeśli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaoferujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów umieszczonych w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W ten sposób będziemy mogli jak najlepiej i jak najsprawniej wycenić przekład. Najlepiej wykonać to za pomocą znajdującego się na stronie formularza, w którym możesz także umieścić kilka dodatkowych uwag.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po skontaktowaniu się z nami wyślemy Ci zarówno cenę za wykonanie całego tłumaczenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Jeśli zaakceptujesz proponowane warunki, natychmiast przystąpimy do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego zamówienia przydzielamy specjalistę, którego umiejętności sprawdzą się najkorzystniej podczas pracy z danym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się tylko określonymi rodzajami dokumentów, dzięki czemu ciągle udoskonalają swoje kompetencje oraz zapewniają dokładność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w określonym wcześniej terminie dostaniesz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, umieścimy go w Twoim Panelu Klienta, zaś osoby, które zamówiły tłumaczenia przysięgłe, dostaną ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeśli coś trzeba będzie skorygować, zaproponujemy Ci usługi naszego native speakera, który skoryguje dany tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaproponujemy korzystne warunki współpracy, wykonamy ekspresowe i jednocześnie znakomitej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niedokładny, lub nie uwzględni ważnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego typu przekłady, także te wymagające technicznego podejścia. Uważnie zajmiemy się każdym dokumentem sądowym, świadectwem lub artykułem naukowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Proponujemy możliwość niezwłocznego przetłumaczenia maili (do 60 minut), dzięki czemu możesz szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności konwersacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W zależności od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, wybierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w danym temacie i w wybranym dniu dojedzie w określoną przez Ciebie lokalizację. Proponujemy tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych szczególnych usług, która jest dostępna w korzystnej cenie i ekspresowym czasie realizacji. Każda konwersacja może być zapisana i udostępniona w Panelu Klienta, istnieje możliwość jej kilkukrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W przypadku, gdy tłumacz nie podoła zleceniu, niewystarczająco uwzględniając kontekst czy niuanse lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaoferować wsparcie doświadczonego native speakera. Dokona on bezbłędnej korekty stworzonego tekstu, ponieważ rozumie nie tylko określony język, ale również świetnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, nieraz wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

zapewniamy klientom wysoki poziom świadczonych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów.

300

to ilość użytkowników, którzy zdecydowali się skorzystać z pomocy Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie rekomendując nas swoim znajomym.

25 000

ilość wykonanych zleceń pokazuje, jak znacznym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam przekład tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich przekładów pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail