Tłumaczenia
Puck

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Tworzone przez nas tłumaczenia są zawsze zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem, a także w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Pucku.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pucku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i niezwykle szybko tworzymy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom proponujemy niezwykle krótkie terminy przygotowania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne przekłady pisemne, zawsze realizujemy nasze zlecenia terminowo, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy termin wykonania przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeśli Puck to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych translatorów jest mnóstwo osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że przygotowujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, możemy podjąć się różnego rodzaju zleceń i zawsze dostarczamy klientowi dobrze przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu konkretnej treści za pośrednictwem formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, za każdym razem proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przetłumaczenia. Kiedy zobaczymy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można przesyłać także za pośrednictwem formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie wyznaczony do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako termin dostarczenia zamówienia, przesyłamy klientowi wykonany przekład. Dostaje go zawsze zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są przesyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chce dostosować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wdrożyć pewne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze tłumaczenia są nie tylko przygotowywane ekspresowo i skrupulatnie, ale także w odniesieniu do najrozmaitszych części językowych istniejących w danej kulturze, a także specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przetłumaczymy treści witryn internetowych, jak również e-maile, których przekład przekazujemy naszym klientom w nie więcej niż godzinę, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dotrze w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, oferujemy również szansę nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby mający pojęcie o kulturze i specyfice rozmaitych państw, przez co idealnie sprawdzą różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Ponadto, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i każdego dnia realizują najlepsze jakościowo przekłady tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory skorzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – uświadamia zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo translacje rozmaitego typu treści, przez co wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można znaleźć w zleceniach zrealizowanych przez naszych tłumaczy.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail