Tłumaczenia
Pszów

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga solidnego wykonania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości przekładu, zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcyjnych cenowo, ekspresowych i zawsze najwyższych jakościowo usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to pewność najwyższej jakości. Nasza propozycja to najlepsza oferta w Pszowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pszowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na 100%. Z tego powodu tłumaczenia przysięgłe i biznesowe są jedną z naszych głównych atrybutów. Wszystko to na atrakcyjnych dla klienta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki bardzo dużej grupie kooperujących z nami osób, oferujemy wykonanie przekładów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze to osoby bogate w konkretną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często także w kontekście kultury i specyfiki kraju, którego językiem się posługują. Wysokie umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie można obecnie znaleźć na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się również na szybkość realizowania zadań. Wiele z nich jest wykonywanych w tempie błyskawicznym, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym klientom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku każdego zlecenia określamy ilość czasu wymaganego na jego wykonanie. Pszów to miasto, w którym pozostajemy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeżeli jest to tzw. przekład klasyczny, zaproponujemy Ci możliwość rozliczenia się za ilość słów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest wyjątkowo korzystna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Najlepsza wycena to taka, która ma na uwadze charakter całego zlecenia. Dlatego musisz przesłać nam każdy tekst, który wymaga tłumaczenia, za pomocą specjalnego formularza na stronie. Po to, abyśmy uczciwie określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Uwzględnimy w nim cenę oraz czas, który będzie niezbędny na wykonanie przekładu. Kiedy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Ustalimy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie tłumaczenia. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje szczególne specjalizacje, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy znających się na rzeczy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień dostarczymy Ci wykonane tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pośrednictwem panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – również tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może skorygować nasz native speaker, który uwzględni niuanse danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – zależnie od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy przekłady różnego rodzaju tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i ogromna siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wśród naszych translatorów znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przełożymy w pełni fachowo i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się także przełożenia stron internetowych o każdej treści. Oprócz tego, niezwykle szybko dostarczamy tłumaczenia maili (w nie więcej niż godzinę), dzięki czemu klient ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Różne sytuacje potrzebują czasem pomocy tłumacza. Z tego powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tłumaczeń ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz translator dojedzie w wyznaczone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, mającej pojęcie o konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Gwarantujemy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, sposobność nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w konkurencyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, proponujemy również możliwość edycji stworzonego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego państwa lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w różnego rodzaju językowych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia realizują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich zostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – wciąż podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest zadowolenie naszych kontrahentów. Dlatego każde następne zlecenie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

słowa, które dotychczas przetłumaczyli nasi translatorzy. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, biuro tłumaczeń Dogadamycie nieustannie pozyskuje zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail