Tłumaczenia
Pszczyna

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się głównie przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń wszelkiego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim fachowe tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i obszerną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż pięćdziesięciu różnych językach. Funkcjonujemy również w Pszczynie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pszczynie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego typu. Nasi translatorzy to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną bardzo szybko przetłumaczone przez naszych językowych fachowców. Ponadto, wszystko to oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są szczegółowo badane przez nasz zespół, zaś do zrealizowania konkretnego tłumaczenia przydzielamy osobę, która najdokładniej zna się na danej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wciąż się rozwijamy i zatrudniamy grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Pszczyna to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Oferujemy Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i równocześnie wyjątkowo szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie liczby znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena ma miejsce jednak za pomocą formularza – dokonamy tego w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i bezpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, będący przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w jakimkolwiek formacie, jak również zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy wszystkie informacje i tekst, dostarczymy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu będzie trwało wykonanie konkretnego zlecenia. Jeśli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym terminie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najlepiej pasują do profilu danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W umówionym czasie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, publikując go jednocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej edycji (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie tłumaczenia, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się najwyższą jakością i wiernym przekładem, uwzględniającym charakter oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie wykonamy bezzwłocznie, niezawodnie i po dokonaniu zupełnie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego rodzaju przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu 60 minut! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i odsyłamy je do klienta jak najszybciej. Oprócz tego, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli potrzebujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – nie zawiedziemy Cię. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w konkretnej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej rozmowy w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, oferujemy także sposobność nagrania konkretnej rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać korekcie, która jest wykonywana przez profesjonalnego native speakera. Zamierzeniem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców danej branży czy tematyki (np. w kontekście kulturowym określonego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy codziennie dbają o stworzenie jak najwyższej jakości tłumaczeń.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często wielokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń zrealizowaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się także Twoim!

70 000 000

słowa, które do tej pory napisaliśmy w ramach naszych tłumaczeń. Ta potężna liczba pokazuje, jak wielkie jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail