Tłumaczenia
Przemyśl

Dogadamycie zapewnia wszystkim klientom mieszkającym w Przemyślu tłumaczenia różnego typu tekstów – również tych wymagających dużego profesjonalizmu oraz dbałości o każdy szczegół. Dlatego oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe dostarczamy w krótkim czasie, po niskiej cenie i z opcją stworzenia ich w wielu różnych językach. Do wszystkich zadań przystępujemy z właściwą dokładnością i odpowiedzialnością.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Przemyślu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Błyskawiczna realizacja, świetna jakość przekładów oraz konkurencyjne stawki – wszystko to sprawia, że bez obaw możesz powierzyć nam tłumaczenia pisemne, biznesowe czy przysięgłe. Jeżeli Przemyśl to miasto, w którym szukasz profesjonalistów - koniecznie zobacz przygotowaną przez nas ofertę!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dobrze wykonane tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza perfekcji, sporego zaangażowania oraz znakomitych kompetencji. Dlatego każda z zatrudnianych przez nas osób wykazuje właśnie takie cechy.

Dokładna selekcja tłumaczy i dobór kompetentnego zespołu, umożliwia nam realizację wysokiej jakości przekładów w ponad pięćdziesięciu różnych językach. Oferowane przez nas tłumaczenia znajdują uznanie wśród wielu klientów, którzy chętnie wracają do naszego biura z kolejnymi zleceniami. Poza wysokim zaangażowaniem pracowników, wyróżniamy się także wszechstronną ofertą, dzięki czemu wykonujemy tłumaczenia zwykłe, biznesowe i przysięgłe. Naszymi zaletami są najwyższa jakość oraz gwarancja zadowolenia. Jesteśmy jednym z najlepszych biur, które oferują tłumaczenia w Przemyślu. Szczegółowe informacje znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Każde zlecenie wycenimy dla Ciebie całkowicie za darmo i błyskawicznie (w niespełna 15 minut!). Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza znajdującego na stronie lub zadzwonisz na nasz numer. Jeżeli zlecasz tłumaczenie tzw. „klasyczne”, zaproponujemy Ci wycenę na podstawie ilości słów umieszczonych w Twoim dokumencie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dzięki temu będziemy mogli precyzyjnie i błyskawicznie wycenić przekład. Najlepiej zrobić to za pomocą znajdującego się na tej witrynie formularza, w którym możesz również umieścić kilka wskazówek lub dodatkowych informacji.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po kontakcie z nami wyślemy do Ciebie zarówno cenę za realizację całego zlecenia, jak i informację o czasie, w którym nasi tłumacze mogą je dla Ciebie wykonać. Jeżeli zgodzisz się na nasze warunki, niezwłocznie rozpoczniemy jego realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Do każdego przekładu przydzielamy specjalistę, którego kompetencje sprawdzą się najlepiej podczas pracy z określonym tekstem. Nasi tłumacze dysponują określonymi specjalizacjami, dlatego wielu z nich zajmuje się wyłącznie określonymi typami treści, dzięki czemu ciągle poszerzają własne kwalifikacje oraz gwarantują wierność przekładów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, w określonym wcześniej terminie otrzymasz od nas końcowy plik z tłumaczeniem. Oprócz tego, umieścimy go w Twoim Panelu Użytkownika, zaś osoby, które zleciły nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają ten sam dokument również pocztą tradycyjną. Jeżeli tekst będzie wymagał dodatkowej korekty, zaoferujemy Ci pomoc naszego native speakera, który skoryguje każdy tekst.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument wycenimy za darmo, zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy, wykonamy szybkie, a jednocześnie perfekcyjnej jakości tłumaczenie. Z naszym biurem tłumaczeń nie musisz się martwić, że przekład będzie niekompletny, lub nie uwzględni istotnych szczegółów czy kontekstu.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół realizuje różnego typu przekłady, również te wymagające profesjonalnego podejścia. Uważnie zajmiemy się każdym artykułem naukowym, świadectwem lub dokumentem sądowym.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Zapewniamy możliwość natychmiastowego przetłumaczenia maili (do 60 minut), dzięki czemu będziesz mógł szybko udzielić wymaganej odpowiedzi i nie zaburzyć płynności konwersacji. Nasi profesjonaliści tłumaczą także strony internetowe.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zależnie od branży, w której wymagane jest tłumaczenie, dobierzemy dla Ciebie tłumacza, który orientuje się w konkretnym temacie i w wyznaczonym dniu przyjedzie we wskazaną przez Ciebie lokalizację. Świadczymy tłumaczenia ustne symultaniczne oraz konsekutywne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

To jedna z naszych specjalnych usług, która jest dostępna w ekspresowym czasie realizacji i niskiej cenie. Każda rozmowa może być zapisana i udostępniona w Panelu Użytkownika, istnieje możliwość jej wielokrotnego odtwarzania.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W sytuacji, gdy tłumacz nie sprosta zleceniu, niewystarczająco rozpatrując kontekst czy szczegóły lingwistyczne znajdujące się w tekście, możemy zaoferować pomoc profesjonalnego native speakera. Dokona on doskonałej korekty stworzonego tekstu, ponieważ zna nie tylko określony język, ale również świetnie orientuje się w uwarunkowaniach kulturowych, niejednokrotnie wymaganych w przypadku tłumaczeń.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

gwarantujemy klientom wysoki poziom realizowanych usług, ponieważ zatrudniamy aż siedmiuset profesjonalnych i kompetentnych native speakerów oraz tłumaczy.

300

to ilość klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z usług Dogadamycie. Te osoby bardzo często korzystają z naszych tłumaczeń, chętnie polecając nas swoim bliskim.

25 000

ilość zrealizowanych zleceń pokazuje, jak ogromnym zaufaniem darzą nas osoby powierzające nam tłumaczenia tekstów.

70 000 000

czyli słowa, które do dziś wystukali na klawiaturach nasi tłumacze w przypadku wszystkich zleceń pisemnych.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail