Tłumaczenia
Przasnysz

Każde tłumaczenie przysięgłe wymaga solidnego wykonania. Jeżeli nie chcesz wahać się co do jakości tłumaczenia, zachęcamy do skorzystania z naszych korzystnych cenowo, ekspresowych i zawsze profesjonalnych usług. Tłumaczenia wykonane przez Dogadamycie to gwarancja najwyższej jakości. Nasza oferta to najlepsza oferta w Przasnyszu.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Przasnyszu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wszystko, czego się podejmiemy, wykonujemy na sto procent. Dlatego właśnie tłumaczenia przysięgłe i biznesowe stanowią jedną z naszych najmocniejszych stron. Wszystko to na korzystnych dla kontrahenta warunkach współpracy – pod względem ceny, jak i czasu realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki ogromnej grupie kooperujących z nami osób, możemy zaoferować wykonanie tłumaczeń w ponad pięćdziesięciu językach. Nasi translatorzy to osoby bogate w stosowną wiedzę, wykształcenie, a także doświadczenie, często również w kontekście kultury i specyfiki państwa, którego językiem się posługują. Niemałe umiejętności lingwistyczne sprawiają, że nasze tłumaczenia przysięgłe są jednymi z najlepszych, jakie są dostępne na rynku usług translatorskich.

Fachowość tłumaczy przekłada się również na szybkość realizowania zleceń. Wiele z nich jest realizowanych wręcz ekspresowo, ponieważ mamy świadomość tego, że naszym kontrahentom zależy na czasie. Tłumaczenia powstające w Dogadamycie nie tracą przy tym na jakości – to nasz priorytet, dlatego w przypadku wszystkich zleceń ustalamy ilość czasu wymaganego na jego wykonanie. Przasnysz to miasto, w którym jesteśmy bezkonkurencyjni.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Przede wszystkim musimy dowiedzieć się trochę więcej na temat Twojego zlecenia, aby jak najlepiej je wycenić. Jeśli jest to tzw. przekład klasyczny, zaoferujemy Ci możliwość rozliczenia się za liczbę wyrazów, które mamy przetłumaczyć. Taka opcja jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz na stronie – odezwiemy się w ciągu 30 minut! To absolutnie niezobowiązujące.

Przesyłasz pliki do wyceny

Dobra wycena to taka, która ma na względzie charakter całego zlecenia. Dlatego powinieneś przesłać nam każdy tekst, który wymaga przekładu za pomocą przeznaczonego na to formularza na stronie. Po to, abyśmy dobrze określili cenę usługi. O niczym nie decydujesz w ciemno – dopiero wtedy, gdy poinformujemy Cię o warunkach współpracy, podejmiesz decyzję.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Weźmiemy w nim pod uwagę koszt oraz czas, który będzie niezbędny na zrealizowanie tłumaczenia. Gdy nasza oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, przystąpimy do punktu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Wyznaczymy osobę, która jak najprędzej rozpocznie wykonywanie przekładu. Nasi tłumacze to osoby, które mają swoje specjalności, zatem w przypadku np. dokumentów czy umów, zawsze wyznaczamy tłumaczy mających pojęcie o konkretnym temacie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Kiedy prace nad tekstem zostaną ukończone, w umówiony dzień prześlemy Ci gotowe tłumaczenie. Zarówno mailowo, jak i za pomocą panelu klienta, a w przypadku tłumaczeń przysięgłych – dodatkowo tradycyjną pocztą. Ponadto, wszystkie zamówione teksty może poprawić nasz native speaker, który uwzględni detale danego języka, grupę docelową konkretnego tekstu itd. – w zależności od Twoich potrzeb (jest to usługa dodatkowo płatna).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wykonamy tłumaczenia rozmaitego typu tekstów. Doświadczenie, atrakcyjna cena, szybkość i wielka siła tkwiąca w zaangażowanym zespole – dzięki temu nasze przekłady są każdorazowo wartościowe i wiarygodne.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Pośród naszych tłumaczy znajdują się osoby, którym niestraszne dokumenty sądowe, świadectwa, umowy biznesowe czy prace naukowe. Wszystkie specjalistyczne teksty przetłumaczymy w pełni profesjonalnie i bezbłędnie.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Chętnie podejmiemy się również tłumaczenia witryn internetowych o dowolnej treści. Oprócz tego, wyjątkowo szybko dostarczamy przekłady maili (w nie więcej niż godzinę), przez co kontrahent ma pewność, że nie będzie musiał przerywać lub przeciągać konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Niektóre sytuacje wymagają czasem pomocy tłumacza. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przekładów ustnych konsekutywnych oraz symultanicznych. W razie konieczności, nasz translator dojedzie w określone miejsce spotkania biznesowego. Możemy zapewnić także obecność osoby, która zna się na danej branży.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy bieżącą translację rozmowy telefonicznej, możliwość nagrania jej i późniejszego odsłuchiwania. Wszystko to w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

W ramach naszych wielowymiarowych usług, oferujemy również możliwość korekty istniejącego tekstu tak, aby odpowiadał np. kontekstowi kulturowemu danego kraju lub grupie odbiorców, do której ma być skierowany. Edycja wykonywana jest przez naszych native speakerów, którzy perfekcyjnie orientują się w rozmaitego rodzaju lingwistycznych kwestiach i mają bogate doświadczenie w posługiwaniu się konkretnym językiem.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia wykonują kolejne zlecenia.

300

użytkowników – tak dużo osób postanowiło do tej pory wybrać właśnie naszą firmę. Wiele z nich pozostało z nami do dzisiaj!

25 000

zleceń – nieustannie podejmujemy kolejne wyzwania, których celem jest satysfakcja naszych klientów. Z tego powodu każde następne zadanie to cegiełka stopniowo budująca nasz sukces.

70 000 000

wyrazy, które na ten moment przetłumaczyli nasi translatorzy. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, biuro tłumaczeń Dogadamycie wciąż zdobywa zaufanie kolejnych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail