Tłumaczenia
Pruszków

Skuteczne tłumaczenie zależy od wyboru tłumacza mającego pojęcie o swoim fachu. Dlatego nasza firma może zaoferować tłumaczenia przysięgłe tworzone dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy, którzy dokładają wszelkich starań, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pruszkowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy wiele najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i fachowości), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie perfekcyjnie wykonane i oddane w umówionym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Pruszkowie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst tworzymy bardzo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są każdorazowo wysokiej jakości – i to bez względu na krótki termin realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w tworzeniu najróżniejszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez nasz zespół są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament dobrze funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym kontrahentom wsparcie w zrealizowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że przygotowywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem trafiają w gusta zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Pruszkowie!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest całkowita kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała sprawnie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Kiedy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do działania.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to już praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to dostarczenie gotowego przekładu. U nas masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym kontrahentom także pocztą tradycyjną – docierają do nich maksymalnie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst wymaga korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, a także ekspresowo przetłumaczą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Gotowe, przełożone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, przyjedzie w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i każdorazowo niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług znajduje się również korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając następne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za profesjonalizm, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie realizujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail