Tłumaczenia
Pruszcz Gdański

Najwyższa jakość i szybkość realizacji – to cechy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku przedsiębiorstw translatorskich funkcjonujących w Pruszczu Gdańskim. Nasze tłumaczenia przysięgłe tworzymy nie tylko szybko, ale również z całkowitym zaangażowaniem. Nasi tłumacze to profesjonaliści, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko w wymaganym terminie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pruszczu Gdańskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite tłumaczenia pisemne. Nasze cechy to korzystne warunki współpracy i bardzo szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych atutów Dogadamycie jest oferowanie szybko i fachowo wykonanych przekładów, które często wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi translatorzy przygotowują ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas wykonania, każdorazowo wykonywane są z niesamowitą dbałością i uwagą. Działamy w trybie ciągłym, dlatego tworzymy nasze teksty niezależnie od godziny lub dni tygodnia dlatego też oddajemy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, dlatego przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne typy tekstów wymagają najróżniejszych kompetencji i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń za każdym razem dobieramy osoby o odpowiednich kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku konkretnego zlecenia. Pruszcz Gdański to miasto, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do wykonania zlecenia, na pewno będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą dokładne koszty usługi. Właśnie z tego powodu zapewniamy potencjalnym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie darmowo, za pomocą telefonu albo formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zazwyczaj wyceniane przez wzgląd na liczbę słów w danym tekście, co uchodzi za wyjątkowo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania całościowej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w różnych formatach, a w przeznaczonym na to polu można zawrzeć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem przygotowujemy wycenę zlecenia i określamy, w jakim terminie możemy zagwarantować Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, dobrany do charakteru zlecenia tłumacz natychmiast zabierze się do pracy nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Gotowe tłumaczenie przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej stronie. Co więcej, każdy tekst można skorygować. W tym celu skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko elektronicznie, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy za każdym razem absolutnie nieodpłatnie, oferując jednocześnie niezwykle dobre warunki współpracy: niskie ceny, tłumaczenie bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz ekspresowe zrealizowanie zlecenia. Wszystko to w połączeniu z najlepszą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także fachowym tłumaczeniem trudniejszych tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą również tłumaczenia witryn internetowych dowolnego typu, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (przygotowujemy je w maksymalnie godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli szukasz tłumacza mającego pojęcie o danej branży, który przyjedzie w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy tłumaczenia ustne konsekutywne lub symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa wyjątkowo szybka i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeśli konkretny przekład nie trafił w kontekst czy grono odbiorców dla którego ma być skierowany, proponujemy także wprowadzenie poprawek do istniejącego już tekstu. Edycji dokona nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych translatorów i native speakerów, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnący zapał do pracy.

300

użytkowników – klienci zadowoleni z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami na dłużej. Sprawdź nas i przekonaj się, że warto!

25 000

zleceń – wciąż podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich zrealizowanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze pragną więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail