Tłumaczenia
Poznań

Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe – zawsze szybko, terminowo i w pełni profesjonalnie. Proponujemy najkorzystniejsze warunki współpracy, dzięki czemu posiadamy grono stałych klientów.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Poznaniu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Usługi translatorskie Dogadamycie obejmują wszystkie rodzaje tłumaczeń – między innymi tłumaczenia pisemne, przysięgłe i biznesowe. Zlecenia wykonujemy terminowo i w pełni profesjonalnie – współpracują z nami tłumacze specjalizujący się w różnych branżach i rodzajach tekstów. Oferujemy korzystne, konkurencyjne stawki.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dla naszych klientów z Poznania, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, przygotowaliśmy szeroką ofertę tłumaczeń, w której znajdują się również najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe. Współpracujący z Dogadamycie tłumacze wyróżniają się dokładnością, skrupulatnością, wieloletnim doświadczeniem i umiejętnością wychwycenia najdrobniejszych niuansów językowych. Pracują niezależnie od dnia i godziny, co daje klientom pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane na czas.

700 naszych tłumaczy specjalizuje się w różnorodnych rodzajach tłumaczeń, dlatego podejmujemy się wykonania każdego rodzaju przekładu. Zatrudniamy tylko najlepszych, mających wieloletnie doświadczenie tłumaczy, którzy są w stanie uwzględnić wszelkie niuanse językowe. Naszą mocną stroną są tłumaczenia przysięgłe i biznesowe, charakteryzujące się zawsze najwyższą dokładnością przekładu.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Naszym klientom proponujemy bezpłatną, niezobowiązującą wycenę – już w 15 minut. W przypadku klasycznych tłumaczeń mają Państwo możliwość wyboru rodzaju rozliczenia – standardowy, lub uwzględniający ilość słów w tłumaczonym tekstem, czyli opcję najkorzystniejszą, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu wyceniania tłumaczeń należy skontaktować się z nami albo poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie www, albo telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy.

Przesyłasz pliki do wyceny

Poprzez formularz kontaktowy przesyłają Państwo pliki do przetłumaczenia, w dowolnym formacie. W formularzu znajduje się też miejsce na dodatkowe uwagi. Wówczas my przygotowujemy ostateczną wycenę.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informacje o proponowanej przez Dogadamycie cenie oraz termin realizacji podajemy w przesłanym do Państwa e-mailu. Gdy tylko zostaną zaakceptowane, nasi tłumacze niezwłocznie przystępują do realizacji zlecenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Tłumaczenie jest wykonywane przez jednego z naszych 700 doświadczonych tłumaczy – zawsze wybieramy tego, który posiada największą wiedzę w konkretnej dziedzinie oraz posiada doświadczenie w tłumaczeniu danego typu dokumentów.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Plik z tłumaczeniami zostaje do Państwa przesłany w wiadomości e-mail, zawsze w wyznaczonym terminie. Dodatkowo można go znaleźć w Panelu Klienta. Tłumaczenia przysięgłe natychmiast wysyłamy pocztą – mogą się Państwo spodziewać przesyłki najwyżej parę dni później. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej korekty, którą wykonuje doświadczony tłumacz – native speaker.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekładając różnego rodzaju teksty nasi tłumacze uwzględniają ich specyfikę, kontekst, grono odbiorców i wszelkie językowe niuanse. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość usług – na najwyższym poziomie. Darmowa wycena i krótkie terminy realizacji sprawiają, że Dogadamycie posiada wciąż powiększające się grono stałych klientów

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczymy artykuły naukowe, umowy biznesowe, świadectwa, dokumentację sądową i wiele, wiele innych typów tekstów. Zlecenia realizujemy sprawnie, terminowo i z dbałością o najwyższą jakość przekładu.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientom oferujemy tłumaczenie stron www każdego typu. Wiadomości e-mail tłumaczymy zaledwie 60 minut.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Wyznaczamy tłumaczy doświadczonych w danej branży, którzy we wskazanym terminie dojadą do wskazanej lokalizacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oprócz tekstu tłumaczenia udostępniamy również nagraną, za Państwa zgodą, rozmowę telefoniczną w Panelu Klienta – dzięki temu mogą Państwo w każdej chwili do niej wrócić. Rozmowy telefoniczne tłumaczymy ekspresowo i w atrakcyjnej cenie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jest to możliwość poprawy tekstu już przetłumaczonego. Korekty dokonują pracujący dla Dogadamycie doświadczeni tłumacze będący jednocześnie native speakerami – znają oni doskonale nie tylko swój ojczysty język, ale i kulturę kraju czy regionu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumaczy i native speakerów realizuje zlecenia każdego dnia. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu konkretnego rodzaju tekstów i wyróżnia się wysokimi kompetencjami lingwistycznymi.

300

użytkowników zaufało naszych tłumaczeniom. Wielu z nich korzysta z usług Dogadamycie ponownie. Zachęcamy Państwa do dołączenia do tego grona.

25 000

wykonanych zleceń świadczy o ogromnym zapotrzebowaniu rynku na ekspresowe, profesjonalne i nowoczesne usługi translatorskie. Nasze doświadczenie i kompetencje rosną z każdym dniem.

70 000 000

tyle słów znalazło się w wykonanych przez Dogadamycie tłumaczeniach pisemnych. Ułatwiamy komunikację każdemu, w ponad 50 językach – wierzymy bowiem, że granice istnieją jedynie w wyobraźni.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail