Tłumaczenia
Polkowice

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim tworzeniem najwyższej jakości tłumaczeń wszelkiego typu tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą przede wszystkim profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których gwarantujemy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest wyjątkowo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Działamy także w Polkowicach!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Polkowicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie tworzymy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to fachowcy zajmujący się również tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam dostarczysz zostaną ekspresowo przetłumaczone przez naszych lingwistycznych fachowców. Ponadto, wszystko to oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – wszystkie zlecenia są dokładnie analizowane przez nasz zespół, zaś do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na danej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które udostępniamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i zatrudniamy grupę profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swym doświadczeniem i zdolnościami. Jeżeli Polkowice to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad pięćdziesięciu językach. W Dogadamycie zyskują Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo szybki sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Podstawowym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami dzięki podanemu na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie stworzony formularz. Klasyczne tłumaczenia są zazwyczaj rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Precyzyjna wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu 30 minut. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś przesłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można przesłać go w jakimkolwiek formacie, jak również dodać uwagi w odpowiednim polu znajdującym się w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę oraz oszacujemy, ile czasu zajmie nam zrealizowanie konkretnego zlecenia. Jeżeli nasza oferta zostanie zaakceptowana przez klienta, przechodzimy do etapu realizacji.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz tłumacz rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w ustalonym czasie. Zawsze jest to osoba, której kompetencje najbardziej odzwierciedlają tematykę danego zlecenia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie wysyłamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (przeprowadza ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty,, które wychodzą spod pióra naszych tłumaczy charakteryzują się wysoką jakością i wiernym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie zrealizujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu całkowicie bezpłatnej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje profesjonalne tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie pracują osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas przesłany, zostanie przetłumaczony już w ciągu 60 minut! Wiemy, że płynna komunikacja jest istotna, dlatego też nie ociągamy się z tłumaczeniem maili i wysyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkich witryn internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeżeli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, gwarantujemy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w danej dziedzinie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Jeżeli obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i niską ceną, oferujemy także sposobność nagrania danej konwersacji i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, która jest wykonywana przez wyspecjalizowanego native speakera. Celem korekty jest w głównej mierze dostosowanie treści do grupy odbiorców konkretnej dziedziny czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

grono naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o wypracowanie jak najlepszych jakościowo przekładów.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (bardzo często niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – właśnie tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory razem z naszym zespołem. Chętnie zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w ramach naszych przekładów. Ta potężna liczba pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail