Tłumaczenia
Płock

Jeżeli poszukujesz bezbłędnych i wykonanych na czas tłumaczeń w Płocku – skontaktuj się z naszym biurem. Świadczymy tłumaczenia na doskonałym poziomie i gwarantujemy niezwłoczny czas ich realizacji. Tłumaczenia sporządzone przez naszych doświadczonych tłumaczy, którzy realizują zlecenia w wielu językach, przygotowywane są z ogromną dokładnością i gwarantują 100% satysfakcji.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Płocku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Poza konkurencyjną ceną gwarantujemy także pełen zakres świadczonych usług, m.in. tłumaczenia przysięgłe, biznesowe i pisemne. Wszystkie zlecenia będą wykonane z ogromną dokładnością i tak szybko, jak tego wymagasz.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy i ich sporym umiejętnościom, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przekłady aż w 50 różnych językach. Tłumaczenia zawsze realizujemy sprawnie, szybko i na czas. Nie boimy się wymagających zadań – każde zlecenie jest wykonywane w trybie ciągłym, dzięki czemu dajemy klientom pewność wysokiej jakości usługi! Naszą propozycję adresujemy do wszystkich osób i firm, które szukają w Płocku pomocy profesjonalnego tłumacza.

Wiedząc, jak istotny jest profesjonalizm oraz zdolność bezbłędnego odwzorowania wydźwięku różnego rodzaju tekstów, nasi specjaliści zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element tłumaczonych dokumentów. Ta kwestia jest szczególnie istotna w przypadku dokumentów wymagających tłumaczenia przysięgłego. W naszym biurze zyskują Państwo gwarancję, że każdy stworzony przekład charakteryzować się będzie dokładnością i znakomitą jakością. Zaufało nam już wiele osób mieszkających w Płocku – Ciebie także zapraszamy do współpracy.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wyślemy Ci precyzyjną wycenę już w ciągu 15 minut odebrania Twojej wiadomości mailowej wysłanej za pomocą formularza lub po kontakcie telefonicznym. Jeśli sprawa dotyczy natomiast tłumaczeń klasycznych, z góry oferujemy korzystną dla klientów możliwość rozliczenia na bazie liczby słów w tłumaczonym tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby nasze biuro tłumaczeń mogło podać Ci cenę, którą proponujemy za opracowanie danego przekładu, wyślij nam swój plik z tekstem (w dowolnym formacie). Jeżeli zamierzasz przekazać nam istotne zastrzeżenia, wypełnij specjalny formularz do tego przeznaczony.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po zrealizowaniu wyżej wymienionych kroków prześlemy Ci maila z wyceną oraz czasem realizacji usługi. Jeżeli zgodzisz się na naszą propozycję, przystąpimy do wykonania tłumaczenia.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Następnie jeden z naszych tłumaczy, posiadający właściwe kwalifikacje do zrealizowania Twojego zlecenia, wykona przekład w ustalonym przez nas terminie.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Dodatkowo, klienci otrzymują tłumaczenia przysięgłe drogą pocztową. W przypadku pozostałych zleceń tekstowych, przetłumaczony plik pojawia się w umówionym terminie w dedykowanym panelu oraz jest wysyłany w formie wiadomości elektronicznej. Jeżeli klient oczekuje jeszcze większej staranności, do korekty tekstów można zamówić zawodowego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Bezbłędnie przełożymy na język obcy każdy dokument, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse w tym jego ogólny profil. Charakteryzują nas niezwykle korzystne ceny, połączone ze znakomitą jakością świadczonych przekładów. Oprócz tego, bezpłatnie wycenimy wszystkie zlecenia i wykonamy je w tempie ekspresowym.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Gwarantujemy bezbłędne tłumaczenia dokumentacji sądowych, artykułów naukowych, umów biznesowych, świadectw i wszelkich innych tekstów, które wymagają szczegółowego i fachowego podejścia.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Powierzone nam maile tłumaczymy w niespełna godzinę, aby skutecznie wpisywać się w potrzeby naszych zleceniodawców. W końcu nikt nie zamierza czekać na odpowiedź mailową zbyt długo. Nie inaczej jest ze stronami internetowymi, które tłumaczymy w taki sposób, aby mogły właściwie funkcjonować w sieci.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne. Nasi profesjonalni pracownicy dotrą w każde z w wyznaczonych przez Ciebie miejscu, aby pomóc Ci przełamać każdą barierę językową.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Świadczymy także tłumaczenie rozmów telefonicznych. To usługa, która jest bardzo sprawna i atrakcyjna cenowo. Wszystkie rozmowy można zapisać i odtwarzać za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Współpracując z nami, możesz dodatkowo zamówić usługi naszego profesjonalnego native speakera. Jesteśmy świadomi, że pewni tłumacze nie zawsze podołają zadaniu np. ze względu na niewystarczające odniesienie się do specyfiki danego kraju. Oferowani przez nas native speakerzy posługują się zarówno wybranym językiem, jak i są zapoznani z tradycją tych części świata, w których on obowiązuje, dlatego zawsze dokonają trafnej korekty.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

jest to ilość naszych profesjonalnych native speakerów i tłumaczy. Każdy nasz pracownik posiada duże kompetencje, dzięki czemu oferujemy tłumaczenia cechujące się wysoką jakością.

300

użytkowników – czyli naszych usługobiorców, którzy decydują się na dalsze korzystanie z naszych usług, ponieważ są zadowoleni z efektów współpracy. Pozwól nam zachwycić również Ciebie.

25 000

zleceń – tak wielka liczba zleceń świadczy o tym, że rynek wymaga wysokiej jakości tłumaczeń, które nasze biuro wykonuje każdego dnia.

70 000 000

tyle słów przetłumaczyliśmy w naszych zleceniach pisemnych. Codziennie ułatwiamy naszym klientom sprawną komunikację, niezależnie od profilu tekstu i języka!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail