Tłumaczenia
Pińczów

Nasza firma składa się z doświadczonych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z treścią oryginału, wykonywane z określonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w zakres naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Pińczowie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pińczowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy niesamowicie elastyczni i sprawnie przygotowujemy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby znakomicie znające się na tworzeniu świetnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom oferujemy wyjątkowo krótkie terminy wykonania zleceń. Niezależnie od tego, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy zwyczajne przekłady pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia terminowo, niezależnie od pory dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas wykonania tłumaczeń tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego tłumaczenia. Jeżeli Pińczów to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń, jak najszybciej napisz lub zadzwoń do nas.

Pośród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszej grupy sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak mocnym podstawom, podejmujemy się rozmaitego typu zleceń i każdorazowo dostarczamy klientowi dobrze przygotowany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę tłumaczenia danej treści za pomocą formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo informację zwrotną. W przypadku klasycznego przekładu, za każdym razem proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby wyrazów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, który wymaga przetłumaczenia. Gdy otrzymamy tekst, będziemy mogli go odpowiednio wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy zarówno o cenie tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i terminie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeżeli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został ustalony jako termin oddania zlecenia, przesyłamy klientowi gotowy przekład. Dostaje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane również pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać poprawiony przez naszego native speakera – jest to rodzaj zlecenia dodatkowego, jeśli kontrahent chce dostosować tekst do określonej grupy odbiorców, panującej kultury itd. albo wprowadzić konkretne zmiany w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Oferujemy atrakcyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i dokładnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych elementów lingwistycznych będących w konkretnej kulturze, a także charakteru i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy zawsze wiarygodne i profesjonalnie przygotowane przekłady umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Perfekcyjnie przetłumaczymy teksty witryn internetowych, jak również e-maile, których przekład dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż 60 minut, aby zagwarantować im sposobność utrzymania płynności rozmowy.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować również możliwość nagrywania, aby po zakończeniu rozmowy kontrahent mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice rozmaitych państw, przez co idealnie skorygują różnego rodzaju teksty, aby były bardziej wiarygodne językowo. Co więcej, każdy tekst możemy dopasować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i każdego dnia wykonują najlepsze jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z pomocy biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na najlepsze jakościowo tłumaczenia różnego rodzaju treści, dlatego wciąż rozwijamy się i poszerzamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail