Tłumaczenia
Piła

Wszystkie przygotowywane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady znakomitej jakości, nienagannie wpisujące się w zakres tak ważnych dokumentów. Jesteśmy biurem gwarantującym ekspresową realizację zamówień, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady wykonywane w aż pięćdziesięciu różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pile - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak istotna jest punktualność i konkurencyjna stawka za tłumaczenie. Dlatego nasza oferta adresowana do mieszkających w Pile obejmuje obszerny zakres usług. Jesteśmy biurem, które może zaproponować nie tylko klasyczne tłumaczenia pisemne, ale również tłumaczenia przysięgłe i biznesowe. Chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczna firma świadcząca usługi translatorskie musi charakteryzować się dużymi możliwościami. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszych szeregach pracują tłumacze o znakomitych umiejętnościach, posługujący się 50 językami. Dzięki tak pełnemu zakresowi możliwości, każda zainteresowana osoba znajdzie u nas niezbędną pomoc.

W wielu przypadkach ogromną wagę odgrywa termin realizacji, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w sposób natychmiastowy. Nasi specjaliści uważnie realizują każde zlecenie, również tłumaczenia biznesowe czy przysięgłe, w których tak istotna jest troska o każdy szczegół i niuans zawarty w tekście. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet wyjątkowo trudnego zlecenia. Jeżeli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Pile – sprawdź naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeżeli jest to tłumaczenie pisemne, oferujemy wszystkim klientom podejście oparte na rozliczeniu na podstawie liczby słów w wysłanym do nas dokumencie. To bardzo korzystna i wiarygodna dla obu stron alternatywa. Chcesz uzyskać wycenę mailowo w czasie 15 minut? Napisz do nas poprzez formularz zamieszczony na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest dostępna możliwość dodawania plików (w każdym formacie). Wyślij nam dokument i ewentualnie dodaj uwagi w polu znajdującym się na formularzu. W ten sposób niezwłocznie oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Natychmiast prześlemy Ci maila, w którym poznasz czas niezbędny do zrealizowania przekładu. Poznasz także ostateczną cenę. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przystąpimy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie oddelegowany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie na czas. Obiecujemy najwyższą jakość przekładu, ponieważ wiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy niuans językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony tekst otrzymasz na maila. Będzie on także dostępny w Twoim Panelu Klienta. Osoby, które zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również dokumenty za pomocą tradycyjnej poczty. Jeśli zechcesz korekty tekstu, oferujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy tekst przetłumaczymy szybko, ale też z dużą starannością. Oprócz tego gwarantujemy wszystkim zainteresowanym możliwość darmowej wyceny zleceń, pierwszorzędną jakość przekładów oraz bardzo korzystną stawkę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również realizacją przekładów o profilu specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i umiejętności językowych, czyli artykułów naukowych, świadectw, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale rozumiemy, że tłumaczenia maili nie mogą czekać pół dnia. Dlatego przekład maili wykonujemy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy dowolną witrynę internetową, niezależnie od jej zawartości.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni tłumacze potrafią tłumaczyć zarówno konsekutywnie, jak i symultanicznie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także atrakcyjne cenowo i ekspresowe w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Każdą rozmowę można nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który doskonale zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego regionu, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi native speakerzy i tłumacze to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy gwarantować jak najszerszy zakres usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

uzyskaliśmy już taką ilość zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta imponująca liczba to suma wyrazów, które napisaliśmy dotychczas w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail