Tłumaczenia
Piekary Śląskie

Idealne tłumaczenie wymaga wyboru tłumacza znającego się na swojej pracy. Z tego powodu nasze przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby przygotowywane przez nas treści charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy bezzwłoczną realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Piekarach Śląskich - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające ogromnej wiedzy i fachowości), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, gwarantujesz sobie pewność, że będzie perfekcyjnie wykonane i oddane w umówionym terminie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Piekarach Śląskich.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem najwyższej jakości – i to niezależnie od szybkiego terminu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Doświadczeni pracownicy to podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Aby zapewnić naszym klientom wsparcie w opracowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, możemy zaoferować tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze zadowalają zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Piekarach Śląskich!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za wykonanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, zawsze oferujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Aby wycena została wykonana szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, jak szybko będzie przez nas zrealizowane oraz jaka jest jego cena. Kiedy zgodzisz się na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny krok to po prostu praca naszego wykwalifikowanego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z daną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to dostarczenie gotowego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że oddamy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym kontrahentom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. Gdy zdarzy się, że któryś tekst wymaga poprawy, zapewnimy Ci usługi naszego wysoko wykwalifikowanego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na najwyższym poziomie. Uwzględnimy wszystko to, co należy zamieścić w tekście, a także odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza znacznie więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje dobrana osoba, która przetłumaczy tekst zarówno bezbłędnie i profesjonalnie, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą witryną, a także bardzo szybko przełożą na wybrany język treść najróżniejszego rodzaju maili. Wykonane, przełożone maile wysyłamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, przyjedzie w wybrane przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na użycie naszych tłumaczeń. Wielu zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Każdorazowo wybierano nas za kwalifikacje, szybki kontakt i najwyższą jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail