Tłumaczenia
Piastów

Dogadamycie to biuro tłumaczeń, zajmujące się przede wszystkim przygotowywaniem wysokiej jakości tłumaczeń wszelkiego rodzaju tekstów. W zakres naszej oferty wchodzą między innymi profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, w przypadku których zapewniamy wysokie umiejętności lingwistyczne i praktyczną wiedzę naszych tłumaczy. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – tłumaczenia wykonujemy w aż 50 różnych językach. Funkcjonujemy także w Piastowie!

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Piastowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Szybko i profesjonalnie przygotowujemy doskonałe tłumaczenia tekstów najróżniejszego rodzaju. Nasi tłumacze to profesjonaliści zajmujący się także tłumaczeniami przysięgłymi i biznesowymi. Wszystkie teksty, które nam powierzysz zostaną bardzo szybko przełożone przez naszych językowych specjalistów. Ponadto, wszystko to oferujemy w niskiej cenie.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Nasi tłumacze to specjaliści – każde zlecenie jest szczegółowo badane przez nasz zespół, zaś do przygotowania konkretnego tłumaczenia dobieramy osobę, która najlepiej zna się na konkretnej tematyce oraz dziedzinie. Tłumaczenia, które dostarczamy klientom cechują się wysoką jakością wykonania. Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy grupę zaufanych i doświadczonych tłumaczy, którzy służą nam swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Jeżeli Piastów to miasto, w którym szukasz specjalistycznej pomocy w zakresie tłumaczeń - skontaktuj się z nami.

Możemy zaoferować Państwu usługi translatorskie w ponad 50 językach. W Dogadamycie mają Państwo gwarancję, że tłumaczenia przysięgłe, dokumenty czy umowy biznesowe zostaną przetłumaczone w jak najlepszy i jednocześnie wyjątkowo sprawny sposób.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszą obsługą. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą podanego na stronie numerowi telefonu lub przez specjalnie przygotowany formularz. Klasyczne tłumaczenia są najczęściej rozliczane na podstawie ilości znaków w tekście, stanowiącym przedmiot zlecenia. Szczegółowa wycena odbywa się jednak za pomocą formularza – zrobimy to w ciągu pół godziny. Cały proces jest niezobowiązujący i nieodpłatny.

Przesyłasz pliki do wyceny

Wraz z wypełnionym formularzem powinieneś wysłać nam tekst, który jest przedmiotem zlecenia. Można wysłać go w dowolnym formacie, jak również zamieścić uwagi w odpowiednim polu dostępnym w formularzu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kiedy otrzymamy pełne informacje i tekst, prześlemy Państwu naszą wycenę, jak i oszacujemy, ile czasu zajmie nam zrealizowanie konkretnego zadania. Jeżeli nasza oferta zostanie zatwierdzona przez klienta, rozpoczynamy realizację.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz translator rozpoczyna pracę nad tekstem i kończy ją w określonym czasie. Każdorazowo jest to osoba, której umiejętności najbardziej pasują do profilu konkretnego zagadnienia.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

We wcześniej ustalonym czasie udostępniamy plik z tłumaczeniem na adres e-mailowy klienta, umieszczając go równocześnie w jego panelu Klienta. Oprócz tego, wszelkie tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, a docierają do klientów w ciągu kilku dni. Każde tłumaczenie może zostać poddane dodatkowej korekcie (wykonuje ją native speaker).

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Wszystkie teksty, wychodzące spod pióra naszych tłumaczy cechują się najwyższą jakością i wiernym przekładem, uwzględniającym specyfikę oraz specyfikę danego języka. Każde zlecenie zrealizujemy szybko, niezawodnie i po dokonaniu całkowicie darmowej wyceny.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Dogadamycie gwarantuje fachowe tłumaczenia tekstów „zaawansowanych”, czyli świadectw, umów, dokumentów czy treści naukowych. W naszej firmie zatrudniamy osoby specjalizujące się w różnego typu przekładach.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Każdy e-mail, który będzie do nas wysłany, zostanie przetłumaczony już w przeciągu godziny! Mamy świadomość, że bezproblemowa komunikacja jest ważna, dlatego też nie zwlekamy z tłumaczeniem maili i przesyłamy je do klienta jak najszybciej. Poza tym, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego typu stron internetowych.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza na spotkanie biznesowe lub prywatne – możesz na nas liczyć. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia konsekutywne czy symultaniczne, zapewniamy wsparcie tłumacza mającego doświadczenie w określonej tematyce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Kiedy obawiasz się zagranicznej konwersacji w innym języku – służymy pomocą! Poza bieżącym tłumaczeniem i korzystną ceną, oferujemy również możliwość nagrania tejże rozmowy i późniejszego odsłuchiwania jej za pomocą panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Każdy tekst można u nas poddać edycji, wykonywanej przez profesjonalnego native speakera. Celem edycji jest przede wszystkim dostosowanie treści do grupy odbiorców określonej dziedziny czy tematyki (np. w kontekście kulturowym konkretnego języka).

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dbają o stworzenie jak najlepszej jakości tłumaczeń.

300

użytkowników – kontrahenci Dogadamycie, którzy podjęli z nami współpracę (w wielu przypadkach niejednokrotnie!)

25 000

zleceń – dokładne tyle zleceń wykonaliśmy do tej pory wraz z naszym zespołem. Z radością zajmiemy się również Twoim!

70 000 000

słowa, które dotychczas napisaliśmy w ramach naszych przekładów. Ta potężna liczba pokazuje, jak ogromne jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi translatorskie.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail