Tłumaczenia
Parczew

Nasza firma składa się z wyspecjalizowanych tłumaczy i native speakerów. Realizowane przez nas tłumaczenia są każdorazowo zgodne z tekstem oryginalnym, wykonywane z określonym wcześniej terminem oraz w atrakcyjnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe wchodzą w skład naszych najmocniejszych stron, które oferujemy klientom w w Parczewie.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Parczewie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i bardzo szybko przygotowujemy każdy przekład, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Wśród nich znajdują się osoby doskonale znające się na przygotowywaniu idealnych jakościowo tłumaczeń przysięgłych i biznesowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty!

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Czas to pieniądz – dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego naszym kontrahentom proponujemy wyjątkowo krótkie terminy przygotowania zleceń. Bez względu na to, czy są to tłumaczenia przysięgłe, biznesowe czy klasyczne przekłady pisemne, zawsze wykonujemy nasze zlecenia terminowo, bez względu na porę dnia czy nocy. Właśnie dlatego z góry określamy czas wykonania przekładów tak, aby klient dokładnie wiedział, kiedy może spodziewać się gotowego przekładu. Jeśli Parczew to miasto, w którym szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń, koniecznie napisz lub zadzwoń do nas.

Wśród naszych tłumaczy jest wiele osób bogatych w ogromne doświadczenie. Zatrudniamy zarówno tłumaczy, jak i native speakerów. Skład naszego zespołu sprawia, że wykonujemy tłumaczenia w ponad pięćdziesięciu językach świata. Dzięki tak mocnym fundamentom, podejmujemy się rozmaitego typu zleceń i każdorazowo dostarczamy klientowi perfekcyjnie wykonany przekład.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Kontrahenci proszą nas o wycenę przekładu konkretnej treści za pośrednictwem formularza widniejącego na naszej stronie oraz telefonicznie. W ciągu pół godziny otrzymujecie od nas Państwo wiadomość zwrotną. W przypadku klasycznego tłumaczenia, zawsze proponujemy klientowi rozliczenie na podstawie liczby słów w tekście.

Przesyłasz pliki do wyceny

To znaczy tekst, wymagający przekładu. Kiedy otrzymamy tekst, będziemy w stanie go dokładnie wycenić. Plik z treścią można wysyłać również za pomocą formularza na naszej stronie.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Informujemy w ten sposób o kosztach tłumaczenia konkretnego tekstu, jak i czasie, w którym nasz tłumacz jest w stanie oddać wykonany przekład.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli klient zgodził się na warunki współpracy, specjalnie oddelegowany do tego zlecenia tłumacz, rozpoczyna pracę nad tekstem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W dzień, który został określony jako data oddania zlecenia, wysyłamy klientowi gotowy przekład. Otrzymuje go każdorazowo zarówno na skrzynkę mailową, jak i na swój panel Klienta. Tłumaczenia przysięgłe są wysyłane także pocztą, w formie fizycznej. Każdy tekst może zostać skorygowany przez naszego native speakera – jest to forma zlecenia dodatkowego, jeśli klient chce dostosować treść do wybranej grupy odbiorców, panującej kultury itd. lub wdrożyć pewne modyfikacje w istniejącym już tekście.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Możemy zaoferować konkurencyjne na rynku ceny usług translatorskich. Wszystkie nasze przekłady są nie tylko wykonywane ekspresowo i dokładnie, lecz również w odniesieniu do najrozmaitszych elementów lingwistycznych obecnych w konkretnej kulturze, jak również specyfiki i kontekstu danej treści.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Oferujemy każdorazowo wiarygodne i profesjonalnie przygotowane tłumaczenia umów, świadectw, dokumentów, treści naukowych oraz tłumaczenia przysięgłe.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Wiernie przetłumaczymy teksty witryn internetowych, a także e-maile, których tłumaczenie dostarczamy naszym klientom w nie więcej niż sześćdziesiąt minut, aby zagwarantować im możliwość utrzymania płynności konwersacji.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Nasz doświadczony tłumacz dojedzie w określoną przez klienta lokalizację. W ofercie uwzględniliśmy także tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Poza bieżącym tłumaczeniem rozmowy telefonicznej, możemy zaoferować także możliwość nagrywania, aby po zakończeniu konwersacji klient mógł wysłuchać jej ponownie.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Nasi native speakerzy to osoby znające się na kulturze i specyfice różnych państw, przez co doskonale skorygują różnego typu teksty, aby były bardziej wiarygodne pod względem językowym. Co więcej, każdy tekst możemy dostosować do danej grupy odbiorców, sytuacji czy kontekstu.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

tłumacze i native speakerzy, którzy tworzą nasz zespół i codziennie wykonują świetne jakościowo tłumaczenia tekstów.

300

użytkowników – liczba osób, które do tej pory korzystały z usług biura tłumaczeń Dogadamycie.

25 000

zleceń – ukazuje zapotrzebowanie na dobre jakościowo translacje różnego rodzaju treści, przez co wciąż rozwijamy się i ulepszamy swoją ofertę.

70 000 000

tyle przetłumaczonych słów można doliczyć się w zleceniach zrealizowanych przez naszych pracowników.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail