Tłumaczenia
Pabianice

Dobre tłumaczenie zależy od wyboru tłumacza znającego się na swoim fachu. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe przygotowywane dzięki bogatemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby tworzone przez nas treści cechowała zawsze najlepsza jakość. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy szybką realizację i nieodpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Pabianicach - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wykonujemy mnóstwo najrozmaitszych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i rozmaitego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, zyskujesz pewność, że będzie dobrze przygotowane i oddane w umówionym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Pabianicach.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Wszystkie teksty przygotowujemy niesamowicie szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze wysokiej jakości – i to niezależnie od krótkiego terminu realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest dopinane na ostatni guzik przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w wykonywaniu rozmaitego rodzaju tekstów. Dzięki temu, także tłumaczenia przysięgłe tworzone przez naszą kadrę są dostarczane do klientów ekspresowo.

Wykwalifikowani pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującej firmy. Aby zagwarantować naszym kontrahentom wsparcie w opracowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy tłumaczenia w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, dzięki czemu tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe zawsze trafiają w gusta zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Pabianicach!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi klientami, którzy dzięki otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i jaka jest dokładna kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, zawsze proponujemy rozliczenie za ilość słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała niezwłocznie i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który mamy przetłumaczyć. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również uzupełniające uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Szybko wycenimy Twoje zlecenie i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Gdy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Końcowy etap to dostarczenie gotowego przekładu. W naszym przedsiębiorstwie masz pewność, że dostarczymy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje korekty, zaoferujemy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych wykwalifikowanych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co należy zawrzeć w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w korzystnej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej niż jedynie znajomości języka. Do realizacji przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje dobrana osoba, która wykona tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i bardzo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, a także ekspresowo przetłumaczą na dany język treść wszelkiego rodzaju maili. Wykonane, przełożone maile dostarczamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie dostępne są tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest bardzo sprawne i zawsze niezawodne. W razie konieczności, klient ma możliwość wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Z tego powodu wśród naszych usług widoczna jest także korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności opierają się tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości różnego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych doświadczonych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy przygotowywany tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – klienci, którzy podjęli z nami współpracę i zdecydowali się na wykorzystanie naszych tłumaczeń. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj, powierzając nam kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Zawsze wybierano nas za profesjonalizm, sprawny kontakt i wysoką jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przełożyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy możliwość burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie kontaktowanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail