Tłumaczenia
Ozorków

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze tłumaczenia przysięgłe wymagają od tłumacza niemałych umiejętności. Z tego powodu angażujemy do pracy jedynie fachowców z doświadczeniem i bardzo dobrymi umiejętnościami lingwistycznymi. Nasze tłumaczenia to 100% satysfakcji ze zrealizowanego zlecenia i ekspresowe oddanie przygotowanych tekstów. Dlatego w Ozorkowie jesteśmy bezkonkurencyjni.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ozorkowie - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Naszymi najmocniejszymi stronami są ekspresowy czas wykonania przekładu, wysokie kompetencje tłumaczy, jak i atrakcyjne warunki cenowe. Realizujemy szeroki zakres usług, w tym tłumaczenia w obszarze biznesowym, tłumaczenia pisemne oraz przysięgłe.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Powierzane nam translacje są przygotowywane bezzwłocznie, a więc w tzw. „trybie ciągłym”, dzięki czemu gwarantujemy swoim kontrahentom szybkie oddanie tekstów – każdorazowo w umówionym wcześniej terminie. W zakres naszych usług wchodzą zarówno zwyczajne tłumaczenia, a także wymagające pilniejszego zaangażowania tłumaczenia przysięgłe. Ponadto, zajmujemy się przekładem świadectw, dokumentów czy umów biznesowych.

Nasz szeroki zakres usług i liczba kooperujących z nami tłumaczy oraz native speakerów sprawiają, że podejmujemy się wszystkich językowych wyzwań. Obecnie nasze biuro realizuje translacje najróżniejszych treści w ponad 50 językach. Z tego powodu mamy całkowitą pewność, że wykonane przez nas tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe będą odpowiadać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Ozorków jest miastem, w którym szukasz rzetelnej pomocy w zakresie tłumaczeń? Wypełnij formularz zamieszczony na tej stronie.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

W przeciwieństwie od wielu innych przedsiębiorstw u nas jest ona absolutnie darmowa. Kontaktując się z naszą firmą za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, szybko otrzymasz wszelkie niezbędne informacje. Zwykłe przekłady rozliczamy na zasadzie liczby słów do przetłumaczenia w konkretnym tekście i to rozwiązanie proponujemy naszym klientom (opcja ta jest wyjątkowo korzystna cenowo). Każde zlecenie wycenimy w maksymalnie trzydzieści minut.

Przesyłasz pliki do wyceny

Za pomocą formularza na stronie możesz przesłać nam tekst, który ma być tematem zlecenia. Udostępnij go nam w formie dowolnego pliku. Możesz załączyć także kilka słów od siebie w przeznaczonym do tego polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Aby dokładnie nakreślić Ci cały przebieg pracy naszego tłumacza i uprościć podjęcie decyzji o współpracy z naszą firmą, udostępnimy nie tylko wycenę zlecenia, ale także określimy czas, w jakim jesteśmy w stanie oddać gotowy przekład. Kiedy zaakceptujesz te warunki, rozpoczniemy pracę.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Nasz specjalnie wybrany tłumacz (który najlepiej odda sens i istotę Twojego zlecenia) wykona tłumaczenie w czasie, który określiliśmy wcześniej.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

W określonym wcześniej czasie tłumaczenie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej, jak również w panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe – oprócz wersji elektronicznej – są przesyłane dodatkowo w formie fizycznej, czyli pocztą. Do wszystkich translacji można dodatkowo zlecić skorygowanie tekstu przez native speakera, który zadba o to, aby treść dokładniej odzwierciedlała charakter i kulturę danego języka.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Najlepsze biuro translatorskie to takie, które potrafi tworzyć tłumaczenia w 100% spełniające potrzeby klienta. Musi wzbudzać zaufanie wysoką jakością tekstów, a także brać pod uwagę cechy typowe dla danego języka. Dogadamycie jest właśnie takim miejscem – godnym zaufania, w nieustannym rozwoju i gwarantującym ekspresową realizację zleceń.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Wszystko co robimy wykonujemy z najwyższą precyzją i skupieniem na konkretnym zleceniu. Dlatego bez problemu i w ekspresowym tempie przygotujemy wszelkie przekłady świadectw, dokumentów, tekstów specjalistycznych oraz naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze przetłumaczą stronę internetową o dowolnej tematyce, przekładając ją na dowolny język. Tłumaczenie e-maili przeprowadzamy praktycznie “od ręki”. Zajmuje nam to nie dłużej niż godzinę, aby jak najszybciej pozwolić klientowi na udzielenie odpowiedzi.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli potrzebujesz precyzyjnych tłumaczeń ustnych, zarówno symultanicznych, jak i konsekutywnych, trafiłeś w idealne miejsce. Nasi tłumacze zjawią się w określonym przez Ciebie miejscu i terminie, aby wspomagać Cię np. w spotkaniu biznesowym. Co więcej, oddelegujemy osobę mającą pojęcie o określonej dziedzinie, która pomoże w lepszym zrozumieniu konwersacji.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Zapewniamy również całkowicie płynne i atrakcyjne cenowo tłumaczenia rozmów telefonicznych. Poza bieżącą translacją konwersacji, jesteśmy w stanie również nagrać i udostępnić odbytą rozmowę w panelu Klienta, aby można było wrócić do niej w razie potrzeby.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Native speakerzy z naszego przedsiębiorstwa to osoby nie tylko o najwyższym poziomie zdolności lingwistycznych, ale również znające specyfikę danego języka. Dlatego gwarantujemy również możliwość dokonania przez nich korekty już przełożonych tekstów tak, aby dopasować je do właściwego kontekstu czy grona odbiorców. Bez dwóch zdań podnosi to ich wartość merytoryczną.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

to liczba osób, które są zatrudnione w naszym biurze w charakterze tłumaczy oraz native speakerów. Tak liczne grono umożliwia otrzymywanie zleceń z różnych branż i przygotowywanie treści najlepszej jakości.

300

użytkowników – kontrahenci korzystający z usług naszego biura od początku naszego istnienia. Grupa ta wciąż się rozrasta, a Dogadamycie energicznie się rozwija. Zapraszamy wszystkich wymagających doskonałej jakości tłumaczeń!

25 000

zleceń – tyle zleconych nam tłumaczeń miało wpływ na to, że dzisiaj jesteśmy jednym wiodących biur tłumaczeń na rynku.

70 000 000

tak wiele wyrazów napisali do tej pory nasi tłumacze w ramach realizowania tłumaczeń pisemnych. Pragniemy dalej się rozwijać i dawać wszystkim klientom sposobność korzystania z nowoczesnej formy naszych usług.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail