Tłumaczenia
Otwock

Idealne tłumaczenie zależy od postawienia na tłumacza mającego pojęcie o swojej profesji. Dlatego nasze przedsiębiorstwo może zaoferować tłumaczenia przysięgłe przygotowywane w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych tłumaczy, którzy dokładają wszelkich starań, aby tworzone przez nas treści cechowała zawsze najwyższa jakość. Wykonujemy tłumaczenia w 50 językach, zapewniamy najszybszą realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Otwocku - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – zarówno tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i profesjonalizmu), jak i wszelkiego rodzaju przekłady pisemne. Zlecając nam tłumaczenie, masz pewność, że zostanie idealnie wykonane i oddane we wcześniej ustalonym czasie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób szukających profesjonalnej pomocy w Otwocku.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst przygotowujemy wyjątkowo szybko. Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji jest fakt, że nasze tłumaczenia są za każdym razem wysokiej jakości – i to bez względu na szybki termin realizacji. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy bogatych w doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju tekstów. Dzięki temu, również tłumaczenia przysięgłe wykonywane przez nasz zespół są dostarczane do klientów w ekspresowym tempie.

Wykwalifikowani pracownicy to fundament dobrze funkcjonującej firmy. Aby zapewnić naszym klientom wsparcie w zrealizowaniu praktycznie każdego tłumaczenia, oferujemy przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że tworzone przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem trafiają w gusta zleceniodawców. Zapewniamy dotrzymywanie terminów, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Jesteśmy bezkonkurencyjni w Otwocku!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasze przedsiębiorstwo nie nalicza opłat za wycenę zleceń. Jest to zupełnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z przyszłymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny dokładnie wiedzą, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku zwyczajnych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi dobry i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz umieszczony na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena została wykonana szybko i była dokładna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Podobnie jak w poprzednim punkcie, zrobisz to za pomocą formularza. Możesz przesłać również dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas ukończone i jaka jest jego cena. Gdy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to po prostu praca naszego doświadczonego tłumacza. Do każdego zlecenia wybierany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to otrzymanie gotowego przekładu. U nas masz pewność, że oddamy Ci je na czas – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe wysyłamy naszym klientom również pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst wymaga poprawy, zaoferujemy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Tłumaczenia naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Całość w wyjątkowo dobrej cenie i zawsze w zgodzie z uzgodnionym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, każdorazowo zostaje przydzielona osoba, która przetłumaczy tekst tak bezbłędnie i profesjonalnie, jak i wyjątkowo szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze pochylą się nad każdą witryną, jak również ekspresowo przełożą na dany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przetłumaczone maile wysyłamy klientom w nie więcej niż 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, mający pojęcie o danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez klienta miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich ceny są stosunkowo niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie uchwycą kontekstu danej treści w taki sposób, jak wymaga tego sytuacja. Dlatego pośród naszych usług znajduje się także korekta tworzona przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego umiejętności znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst zadowolił klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas zrealizował nasz zespół. Zawsze wybierano nas za kompetencje, sprawny kontakt i niezrównaną jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak wielką liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym kontrahentom nieustannie kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, ułatwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail