Tłumaczenia
Oświęcim

Dobra jakość i szybkość wykonania – to elementy, które stanowią nasz wyróżnik na rynku firm translatorskich funkcjonujących w Oświęcimiu. Nasze tłumaczenia przysięgłe przygotowujemy nie tylko szybko, ale również z pełnym zaangażowaniem. Nasi translatorzy to fachowcy, którzy każde tłumaczenie dostarczą Państwu nie tylko we wcześniej ustalonym czasie, ale także na opłacalnych warunkach cenowych.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Oświęcimiu - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Wachlarz naszych usług to między innymi najwyższej jakości tłumaczenia przysięgłe, biznesowe oraz rozmaite przekłady pisemne. Nasze cechy to intratne warunki współpracy i niezwykle szybki czas realizacji.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Jednym z najlepszych cech Dogadamycie jest oferowanie szybko i profesjonalnie przygotowanych tłumaczeń, które nierzadko wymagają specjalistycznej wiedzy. Nasi tłumacze tworzą ekspresowe tłumaczenia, które bez względu na krótki czas realizacji, każdorazowo wykonywane są z wyjątkową dbałością i uwagą. Pracujemy w trybie ciągłym, przez co przygotowujemy nasze teksty bez względu na godzinę lub dzień tygodnia, dlatego też dostarczamy gotowe zlecenia zawsze na czas.

W naszej ofercie znajdziesz przekłady tekstów różnego rodzaju w nawet 50 różnych językach. Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, przez co przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia przysięgłe, jak i biznesowe. Różne rodzaje tekstów wymagają rozmaitych umiejętności i szerokiej wiedzy, dlatego do poszczególnych tłumaczeń zawsze dobieramy osoby o odpowiadających kompetencjach, które sprawdzą się w przypadku danego zlecenia. Oświęcim jest miastem, w którym szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z nami.

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Zanim przystąpimy do realizacji zlecenia, na pewno będziesz chciał się dowiedzieć, jakie będą pełne koszty usługi. Właśnie z tego powodu gwarantujemy przyszłym kontrahentom możliwość wyceny każdego tekstu – absolutnie bezpłatnie, za pomocą telefonu lub formularza na stronie, szybko (w pół godziny) i bez jakichkolwiek zobowiązań. Tak zwane tłumaczenia klasyczne, czyli typowe, są zwykle wyceniane pod względem liczby słów w danym tekście, co stanowi bardzo korzystne rozwiązanie.

Przesyłasz pliki do wyceny

W celu uzyskania dokładnej wyceny, klient powinien wysłać nam plik z tekstem do tłumaczenia. Należy to uczynić za pomocą formularza znajdującego się na stronie, który pozwala na przesłanie plików w różnych formatach, a w specjalnym polu można zawrzeć inne informacje dotyczące zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Po otrzymaniu pliku z tekstem wyceniamy zlecenie i szacujemy, jak szybko będziemy w stanie zapewnić Ci jego wykonanie.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Jeśli warunki będą dla Ciebie odpowiednie dobrany do tematyki zlecenia tłumacz niezwłocznie zabierze się do pracy nad przekładem.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Wykonany przekład przesyłamy klientom w formie pliku – zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i udostępniamy w panelu Klienta na naszej witrynie. Co więcej, wszystkie teksty można poprawić. Jeśli tego chcesz, skontaktuj się z nami i zamów usługę korekty u kompetentnego native speakera. W przypadku tłumaczeń przysięgłych, przesyłamy je naszym klientom nie tylko w formie elektronicznej, ale także za pośrednictwem poczty.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Zlecenia wyceniamy każdorazowo absolutnie nieodpłatnie, oferując jednocześnie niezwykle dobre warunki współpracy: konkurencyjne ceny, przekład bardzo zróżnicowanych tekstów, tłumaczenia dostępne w 50 językach oraz szczególnie szybkie wykonanie. Wszystko to w połączeniu z bardzo dobrą jakością.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Poza „klasycznymi” tłumaczeniami, zajmujemy się także fachowym przekładem bardziej wymagających tekstów. Nasi translatorzy podejmą się m.in tłumaczeń przysięgłych, tłumaczenia umów, świadectw czy treści naukowych.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

W zakres naszych usług wchodzą także tłumaczenia stron internetowych dowolnego rodzaju, jak i szybkie tłumaczenie e-maili (realizujemy je nie dłużej niż godzinę!).

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Jeśli poszukujesz tłumacza znającego się na konkretnej branży, który dotrze w konkretne przez Ciebie miejsce, nasza firma będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Dostosujemy się do Twoich wymagań.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Usługa ekspresowa i w przystępnej cenie. Każda z rozmów telefonicznych może zostać dodatkowo nagrana i udostępniona w panelu Klienta.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Jeżeli dany przekład nie wpisał się w kontekst lub grono odbiorców do którego ma być przeznaczony, oferujemy również wprowadzenie korekt do istniejącego już tekstu. Korekty podejmie się nasz native speaker, który najlepiej zna występujące niuanse i konteksty obecne w danym języku.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy realizowany tekst był zgodny z oczekiwaniami klientów. Wyróżnia ich doświadczenie i niesłabnące zaangażowanie.

300

użytkowników – liczba klientów zadowolonych z usług Dogadamycie. Wielu z nich zostało z nami do dzisiaj. Sprawdź nas - na pewno nie pożałujesz!

25 000

zleceń – nieustannie podnosimy jakość swoich usług, przez co odnotowujemy stale zainteresowanie i zaufanie do realizowanych przez nas tłumaczeń. Dziękujemy!

70 000 000

czyli słowa, które dotychczas zostały przetłumaczone we wszystkich wykonanych zleceniach pisemnych. Zapraszamy – nasi tłumacze czekają na więcej!

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail