Tłumaczenia
Ostrowiec Świętokrzyski

Idealne tłumaczenie jest zależne od postawienia na tłumacza znającego się na swojej profesji. Z tego powodu nasza firma oferuje tłumaczenia przysięgłe tworzone w oparciu o długoletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy trzymają pieczę nad tym, aby wychodzące od nas treści charakteryzowały się zawsze wysoką jakością. Tworzymy tłumaczenia w 50 językach, gwarantujemy najszybszą realizację i bezpłatną wycenę.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ostrowcu Świętokrzyskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Tworzymy mnóstwo zróżnicowanych zleceń – tak tłumaczenia przysięgłe i biznesowe (wymagające dużej wiedzy i fachowości), jak i różnego rodzaju przekłady pisemne. Powierzając nam tłumaczenie, masz pewność, że zostanie perfekcyjnie przygotowane i oddane we wcześniej ustalonym terminie. Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób mieszkających w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Każdy tekst tworzymy wyjątkowo szybko. Tym, co stanowi nasz wyróżnik na tle konkurencyjnych firm jest fakt, że nasze tłumaczenia są zawsze wysokiej jakości – i to bez względu na szybki czas realizacji. Wszystko, czego się podejmujemy, jest perfekcyjnie dopracowane przez naszych tłumaczy z doświadczeniem w tworzeniu najróżniejszego rodzaju tekstów. Z tego powodu, również tłumaczenia przysięgłe przygotowywane przez nasz zespół są przekazywane klientom ekspresowo.

Kompetentni pracownicy to fundament sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa. Aby zagwarantować naszym klientom pomoc w zrealizowaniu niemal każdego tłumaczenia, możemy zaoferować przekłady tekstów w ponad 50 językach. Nasi tłumacze mają swoje specjalizacje, co sprawia, że wykonywane przez nich tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe za każdym razem zadowalają zleceniodawców. Gwarantujemy dotrzymywanie terminów, bez względu na godzinę i dzień tygodnia. Nasza firma jest bezkonkurencyjna w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Nasza firma nie pobiera opłat za wycenę zleceń. Jest to absolutnie niezobowiązująca forma „pierwszego kontaktu” z potencjalnymi kontrahentami, którzy po otrzymaniu wyceny mają świadomość, za co płacą i ile wynosi całkowita kwota za zrealizowanie zlecenia. W przypadku klasycznych tłumaczeń, każdorazowo oferujemy rozliczenie za liczbę słów w tekście, co stanowi uczciwy i korzystny układ. Wycenimy Twój tekst w 15 minut – skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz widoczny na stronie.

Przesyłasz pliki do wyceny

Żeby wycena przebiegała szybko i była skrupulatna, prześlij nam plik z tekstem, który jest przedmiotem zlecenia. Tak samo, jak w poprzednim punkcie, możesz zrobić to za pomocą formularza. Możesz przesłać też dodatkowe uwagi w specjalnym polu.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Błyskawicznie wycenimy Twój tekst i poinformujemy Cię o tym, w jakim terminie będzie przez nas zrealizowane i jaka jest jego cena. Gdy przystaniesz na nasze warunki, tłumacze przystąpią do pracy.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Kolejny punkt to już praca naszego kompetentnego tłumacza. Do każdego zlecenia przydzielany jest tłumacz, który najlepiej radzi sobie z określoną tematyką, np. z dokumentacją sądową czy umowami.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Ostatni etap to dostarczenie ukończonego przekładu. W naszej firmie masz pewność, że dostarczymy Ci je w terminie – zarówno w formie e-maila, jak i w Panelu Klienta na naszej stronie. Tłumaczenia przysięgłe dostarczamy naszym klientom także pocztą tradycyjną – docierają do nich zaledwie w kilka dni. W przypadku, w którym tekst potrzebuje korekty, zapewnimy Ci usługi naszego kompetentnego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Przekłady naszych doświadczonych tłumaczy są zawsze tekstami na wysokim poziomie. Zwrócimy uwagę na wszystko to, co trzeba zamieścić w tekście, jak również odniesiemy się do Twoich uwag i wymagań. Wszystko to w korzystnej cenie i zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się również tymi tekstami, które wymagają od tłumacza czegoś więcej aniżeli tylko znajomości języka. Do stworzenia przekładów dokumentów, umów, czy świadectw, za każdym razem zostaje przydzielona osoba, która wykona tekst zarówno bezbłędnie i fachowo, jak i niezwykle szybko.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Nasi tłumacze zajmą się każdą stroną internetową, jak również ekspresowo przetłumaczą na wybrany język treść najróżniejszego typu maili. Wykonane, przetłumaczone maile dostarczamy klientom w maksymalnie 60 minut od otrzymania zlecenia!

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

W naszej ofercie możliwe są tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne, które są niezbędne w sytuacjach biznesowych czy prywatnych. Wszystko zależnie od Twoich potrzeb – nasz tłumacz, orientujący się w danej branży czy tematyce, dotrze w określone przez Ciebie miejsce.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Ich koszty są relatywnie niewielkie, a wykonanie jest wyjątkowo sprawne i zawsze niezawodne. W razie potrzeby, klient może wrócić do danej rozmowy, którą po nagraniu można umieścić w panelu i ponownie odtwarzać.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Niektórzy tłumacze nie zawrą kontekstu danej treści w taki sposób, jak należy przez wzgląd na określoną sytuację. Dlatego wśród naszych usług widoczna jest również korekta wykonywana przez wysoko wykwalifikowanego native speakera. Jego kompetencje znajdują swe korzenie tak na zdolnościach lingwistycznych, jak i znajomości rozmaitego rodzaju cech danej kultury.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

liczba naszych zaufanych pracowników: native speakerów oraz tłumaczy, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby każdy tłumaczony tekst spełnił oczekiwania klienta.

300

użytkowników – osoby, które podjęły z nami współpracę i zdecydowały się na użycie naszych tłumaczeń. Mnóstwo zostało z nami do dzisiaj, zlecając kolejne teksty.

25 000

zleceń – tyle przekładów dotychczas wykonał nasz zespół. Za każdym razem wybierano nas za kompetencje, szybki kontakt i najwyższą jakość tłumaczeń.

70 000 000

tak ogromną liczbę słów przetłumaczyli nasi tłumacze. Dzięki naszym klientom wciąż kontynuujemy swoją misję i mamy okazję burzyć kolejne komunikacyjne granice, umożliwiając ludziom sprawne i szybkie porozumiewanie się.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail