Tłumaczenia
Ostrów Wielkopolski

Wszelkie przygotowywane przez nasze biuro tłumaczenia to przekłady znakomitej jakości, perfekcyjnie wpisujące się w profil tak ważnych dokumentów. Jesteśmy firmą gwarantującą błyskawiczną realizację zleceń, a nasze tłumaczenia to zawsze „skrojone na miarę” przekłady realizowane w aż 50 różnych językach.

wycena na maila w ciągu 15 minut

info@dogadamycie.pl

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

* pola wymagane

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać więcej bezpłatnych materiałów edukacyjnych z branży tłumaczeniowej na mój adres email

Tłumaczenia w Ostrowie Wielkopolskim - przysięgłe, pisemne, biznesowe

SPRAWDŹ!

Rozumiemy, jak znacząca jest punktualność oraz dobra stawka za tłumaczenie. W związku z tym nasza oferta adresowana do klientów mieszkających w Ostrowie Wielkopolskim uwzględnia szeroki zakres usług. Jesteśmy firmą, która może zaoferować nie tylko standardowe tłumaczenia pisemne, ale także tłumaczenia biznesowe i przysięgłe. Chcesz poznać więcej szczegółów, zobacz naszą pełną ofertę.

Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe w ponad 50 językach


Skuteczne biuro tłumaczeń realizujące usługi translatorskie musi cechować się szerokimi możliwościami. Wiemy o tym, dlatego w naszym zespole znajdują się tłumacze o doskonałych umiejętnościach, posługujący się pięćdziesięcioma językami. Stworzona przez nas oferta dzięki szerokiemu zakresowi możliwości z pewnością usatysfakcjonuje każdego klienta.

W wielu aspektach dużą wagę odgrywa termin realizacji, dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane w sposób niezwłoczny. Nasi specjaliści precyzyjnie realizują każde zadanie, także tłumaczenia przysięgłe czy biznesowe, w których tak ważna jest dbałość o każdy szczegół i niuans uwzględniony w tekście. Jak widać – nie boimy się żadnego, nawet wyjątkowo trudnego zlecenia. Jeśli szukasz najlepszego biura tłumaczeń w Ostrowie Wielkopolskim – poznaj naszą ofertę!

Tłumaczenia przysięgłe oraz biznesowe to mocna strona naszej oferty - zapewniamy najwyższą dokładność przekładu.

obrazek przedstawiający ołówek z flagami różnych krajów

Jak realizujemy tłumaczenia?

Zobacz!

Zamawiasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę

Wycena do niczego nie obliguje! Jeśli jest to tłumaczenie standardowe, proponujemy wszystkim zainteresowanym rozwiązanie oparte na rozliczeniu na podstawie zawartości słów w przesłanym do nas dokumencie. To bardzo skuteczna i wiarygodna dla obydwu stron alternatywa. Chcesz dostać wycenę mailowo w ciągu 15 minut? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie lub zadzwoń!

Przesyłasz pliki do wyceny

W przygotowanym przez nas formularzu jest również możliwość dodawania plików (w każdym formacie). Prześlij nam dokument oraz ewentualne wytyczne w polu znajdującym się na formularzu. Dzięki temu sprawnie oszacujemy wycenę Twojego zlecenia.

Przesyłamy e-maila z wyceną tłumaczenia oraz czasem jego realizacji

Kolejny krok należy do nas. Jak najszybciej wyślemy do Ciebie maila, w którym poznasz czas potrzebny do sporządzenia przekładu. Poinformujemy Cię również o cenie. Jeżeli wszystko będzie w porządku, przystąpimy do etapu czwartego.

Tłumacz dokonuje tłumaczenia

Specjalnie wybrany do tego zadania tłumacz przygotuje Twoje zamówienie na czas. Obiecujemy najwyższą jakość przekładu, ponieważ rozumiemy, jak istotny w komunikacji jest każdy szczegół językowy.

Przekazanie gotowego tłumaczenia do klienta.

Przetłumaczony dokument otrzymasz na maila. Znajdziesz go także w Twoim Panelu Klienta. Klienci, którzy zlecają nam tłumaczenia przysięgłe, otrzymają również tekst za pomocą klasycznej poczty. Jeśli zechcesz korekty tekstu, proponujemy pomoc naszego native speakera.

Profesjonalne usługi translatorskie

NASZA OFERTA

Oferta

Poniżej prezentujemy naszą ofertę, dostosowaną do potrzeb klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych.
ikona dokumentu
kreska

Tłumaczenia przysięgłe tekstów

Każdy dokument przetłumaczymy błyskawicznie, ale też z dużą dokładnością. Poza tym gwarantujemy naszym zainteresowanym możliwość darmowej wyceny zleceń, świetną jakość przekładów oraz bardzo atrakcyjną cenę.

ikona technicznego dokumentu
kreska

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się także realizacją tłumaczeń o profilu specjalistycznym, wymagających fachowej wiedzy i umiejętności językowych, czyli świadectw, artykułów naukowych, umów czy sądowych dokumentów.

ikona monitora
kreska

Tłumaczenie stron www oraz e-mail

Podążamy z duchem czasu i doskonale zdajemy sobie sprawę, że tłumaczenia maili nie powinny czekać pół dnia. Dlatego przekład maili sporządzamy w godzinę, abyś jak najszybciej mógł na nie odpowiedzieć. Co więcej, przetłumaczymy każdą stronę internetową, niezależnie od jej tematyki.

ikona dymku rozmowy
kreska

Tłumaczenia ustne

Dotrzemy w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasi kompetentni specjaliści potrafią tłumaczyć zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie.

ikona telefonu
kreska

Tłumaczenia rozmów telefonicznych

Oferujemy także atrakcyjne cenowo i ekspresowe w realizacji tłumaczenia rozmów telefonicznych. Wszystkie rozmowy możemy nagrać i udostępnić w panelu.

ikona napisanego dokumentu
kreska

Korekta tekstów

Wszystkie teksty mogą zostać poprawione przez naszego native speakera, który świetnie zna specyfikę i uwarunkowania kulturowe określonego kraju, dlatego jak najlepiej odda charakter tłumaczonej treści.

Dogadamycie w liczbach

LICZBY

40

nasi tłumacze i native speakerzy to osoby doświadczone i posiadająceponadprzeciętne zdolności lingwistyczne. Jest nas już 700, ponieważ chcemy zapewniać jak najszerszy zakres usług.

300

taka liczba osób skorzystała z naszej pomocy. Klienci bardzo często chętnie podejmują ponowną współpracę z naszym biurem.

25 000

otrzymaliśmy już tak dużo zleceń na wysokiej jakości i profesjonalne tłumaczenia.

70 000 000

ta wielka liczba to suma słów, które napisaliśmy do tej pory w tłumaczeniach pisemnych dla naszych klientów.

Gdzie zdobywaliśmy doświadczenie?

DOŚWIADCZENIE

logo BurdaInternational
logo Solar
logo USP Zdrowie
logo tołpa
logo Bakoma
logo Drutex
logo home.pl
logo Warszawski Uniwersytet Medyczny
logo Centrum Zdrowia Matki Polki
logo ESTEE LAUDER
logo Wydawnictwo naukowe PWN
logo gino rossi

Referencje naszych Klientów

REFERENCJE

cudzysłów „Z serwisem tłumaczeniowym dogadamycie.pl współpracujemy już ponad rok. Zakres tłumaczeń obejmuje tłumaczenia strony www, różnego rodzaju pliki tekstowe oraz tłumaczenia ustne na potrzeby Biura Zarządu Spółki. Usługi świadczone przez internetowy serwis tłumaczeń dogadamycie.pl prezentują wysoki poziom merytoryczny jak również są wykonywane bardzo szybko, zawsze w uzgodnionym terminie.”
Home.pl
cudzysłów „dogadamycie.pl sprawdza się doskonale w tłumaczeniu tekstów dotyczących branży ceramicznej, umów, certyfikatów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczanych tłumaczeń, formy ich przekazywania oraz komunikacji między naszymi firmami. Ponadto firma dotrzymuje zawsze terminów realizacji zamówień i to stawia ją w korzystnym świetle. Z przekonaniem polecamy serwis dogadamycie.pl każdej firmie, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w zakresie tłumaczeń.”
Tubądzin

Skorzystaj z DARMOWEJ wyceny!

Plik do wyceny*

Oświadczam, iż zapoznałem się z warunkami regulaminu i polityką prywatności, w tym z informacjami dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych przez dogadamycie.pl sp. z o.o. i je akceptuję.

Chcę otrzymywać informacje o rabatach oraz newslettery poprzez e-mail